Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dyqan - Veshje/Këpucë Të gjitha në Tiranë

Për femra , 36
Unisex , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dyqan,kategori Veshje/Këpucë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Dyqan Të gjitha | Veshje/Këpucë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:51 Për femra  ·  Tiranë

OKAZION dyqan me rroba femrashhhhhhhhhhh

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
16 Maj 07:35 Për meshkuj  ·  Tiranë

OKAZION Kostum Serioz !

4 000 LEK

21 Pri 02:54 Për meshkuj  ·  Tiranë

Balmain origjinale e re 170 mij lek

21 Shk 22:29 Për meshkuj  ·  Tiranë

Cante Louis Vuitton

70 LEK

15 Nën 09:59 Unisex  ·  Tiranë

Rroba+kepuc Okazion

3 LEK

02 Tet 12:44 Për femra  ·  Tiranë

Shitet mall stok me rroba te perdorura

300 LEK

17 Shk 23:11 Unisex  ·  Tiranë

Jordan 4 Black Cat

500 EUR

19 Korr 23:02 Unisex  ·  Tiranë

Shitet bisnes rroba te perdorura

12 EUR

29 Qer 19:09 Për femra  ·  Tiranë

SHITEN FUSTANE NUSESH (VELLO) SUPPER OKAZIONNNN! 80%

1 EUR

12 Qer 11:37 Unisex  ·  Tiranë

Shtitet bisnesi:(rroba te perdorura).

12 EUR

04 Maj 01:06 Unisex  ·  Tiranë

Dyqan veshjesh ✔

3 000 LEK

18 Pri 22:18 Unisex  ·  Tiranë

aksesorë për butik

7 000 LEK

16 Pri 14:32 Unisex  ·  Tiranë

Varese ne shitje

18 Dhj 01:07 Për meshkuj  ·  Tiranë

atlete DSQUARED2 ICON

257 EUR

27 Sht 10:49 Unisex  ·  Tiranë

Dyqan Robash

15 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Sht 02:05 Unisex  ·  Tiranë

Atlete Walkmaxx

50 LEK

25 Korr 00:29 Unisex  ·  Tiranë

Store Mikael

03 Shk 15:17 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet kulete Giorgio Armani origjinale 20 mij lek

20 LEK

03 Mar 13:40 Për femra  ·  Tiranë

Kepuce lekure per femra

4 000 LEK

02 Mar 18:48 Për femra  ·  Tiranë

Kepuce lekure per femra

30 EUR

02 Mar 15:31 Për meshkuj  ·  Tiranë

Kepuce lekure

30 EUR

29 Tet 19:17 Unisex  ·  Tiranë

Atlete Reebok 100 % origiinale

5 000 LEK

12 Tet 16:45 Për femra  ·  Tiranë

Shes biznes

1 500 EUR

28 Korr 17:51 Për femra  ·  Tiranë

Aktivitet,rroba femrash furnizim vere dimri

10 000 EUR

26 Nën 12:46 Për meshkuj  ·  Tiranë

Kepuce Timberland

9 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Sht 16:57 Unisex  ·  Tiranë

4 MANIKINE - Dyqan veshje per femije

14 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Korr 18:12 Për femra  ·  Tiranë

Shitet biznes(butik)

2 500 EUR

21 Shk 13:14 Për femra  ·  Tiranë

Miel fashion

2 300 EUR

27 Nën 21:07 Për femra  ·  Tiranë

Fustane nusesh Made in Italia

100 EUR

07 Sht 00:25 Për femra  ·  Tiranë

Fustane nusesh

150 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dyqan | Të gjitha | Veshje/Këpucë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione