Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtange - Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtange,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtange Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 18:16 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Paisje sportive

600 EUR

10 Qer 12:58 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Paisje sportive

600 EUR

20 Maj 18:59 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Shitet shtange e re.

11 000 LEK

19 Pri 19:23 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Shtrat per shtange

50 EUR

09 Pri 05:19 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

shtrat per shtange

50 EUR

09 Pri 05:19 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

pesha per shtange

10 EUR

08 Pri 21:37 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

pesha per shtange

15 EUR

08 Pri 21:31 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

shtrat per shtange

50 EUR

08 Pri 21:25 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

pesha per shtange

15 EUR

02 Pri 05:35 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Hekur Shtange me stol

43 000 LEK

01 Pri 13:20 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Hekur Shtange me stol

43 000 LEK

28 Mar 15:29 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Bosht shtange profesional i ri ,120cm.

7 900 LEK

28 Mar 15:25 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Pesha te reja shtange ose gire.

350 LEK

28 Mar 13:10 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Pesha te reja shtange ose gire.

350 LEK

28 Mar 08:18 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

shtange dhe gira

60 EUR

10 Mar 12:53 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

SHTANGE E PERDORUR

5 000 LEK

22 Jan 14:16 Fitnes/Ushtrime  ·  Has

Shitet pajisja palestres ! Okazion!

250 EUR Çmimi me zbritje

15 Jan 10:37 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Gira/Pesha/ Palestra

300 LEK

04 Dhj 19:36 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Shtange me koke poshte

350 EUR Çmimi me zbritje

28 Tet 21:50 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Stol palestre

250 EUR

01 Tet 19:28 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Shitet Paisje Palestre

2 000 EUR

18 Korr 23:41 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Shitet stol Shtange + Shtanga 40 kg

15 000 LEK

10 Korr 09:15 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Bosht shtange i ri prof. Pesha te gomuara te reja.

15 000 LEK

13 Maj 13:39 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Vegla palester

15 000 EUR

25 Mar 13:33 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Vegla - Pajisje te perdorura per Palester

2 100 000 LEK

12 Mar 08:43 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Shitet shtrat shtange

12 000 LEK

03 Dhj 20:56 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Shes Bosht shtange 180cm

5 500 LEK

27 Nën 06:36 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

SHITEN VEGLA PALESTRE

200 EUR

12 Tet 16:57 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Paisje sportive

400 EUR

11 Tet 18:21 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Mbajtese shtange bashke me stol

270 EUR

20 Gush 12:00 Fitnes/Ushtrime  ·  Fier

Stol per ushtrime me shtange

200 EUR

15 Gush 19:07 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

shitet suportues shtange

2 300 LEK

25 Korr 15:29 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Vegla palester

15 000 EUR

18 Maj 18:51 Fitnes/Ushtrime  ·  Krujë

Stol shtange dhe pesha

20 000 LEK

26 Pri 22:00 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Nje komplet vegla palestre per 280 m2

12 000 EUR

13 Pri 10:01 Fitnes/Ushtrime  ·  Krujë

Stol shtange dhe pesha

30 000 LEK

31 Mar 22:28 Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Stol per Shtange dhe Muskuj barku

6 000 LEK

31 Mar 22:28 Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Stol per Shtange dhe Muskuj barku

6 000 LEK

30 Mar 11:42 Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Stol per Shtange dhe Muskuj barku

5 500 LEK

04 Jan 21:23 Fitnes/Ushtrime  ·  Lushnjë

Vegla palestre

80 000 LEK

07 Dhj 12:00 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

stol per shtange dhe paisje tower 200

35 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtange | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione