Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lopata - Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lopata,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lopata Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 09:07 Të tjera  ·  Tiranë

Lodata noti

30 EUR

28 Pri 20:39 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Paisje per zhjtje ne det dhe lume

100 EUR

21 Pri 11:58 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Paisje per zhytje,lum,det

100 EUR

31 Mar 00:45 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Shes Varke Explorer (prej gome)

300 LEK

20 Tet 08:48 Sport dimëror/ujor  ·  Fier

Lopata CRESSI

50 000 LEK

20 Tet 08:48 Sport dimëror/ujor  ·  Fier

Lopata SPORASUB

50 000 LEK

05 Tet 09:35 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Pajisje zhytje Lopata mares 46-47

50 LEK

03 Qer 22:30 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Lopata apnea Mares,cressi,omer,Mustag carbon

1 EUR

01 Qer 14:52 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Durrës

Lopata zhytje profesionale

165 EUR

27 Maj 08:14 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Kostum Mares 6.5

90 EUR

27 Maj 08:10 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Paisje per zhytje apnea

1 EUR

22 Maj 09:00 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Lopata apnea 90 cm Omer

50 EUR

21 Maj 11:16 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Paisje zhytje

30 EUR

10 Pri 19:18 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Paddle Itiwit X500

600 EUR

Online
03 Mar 14:05 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Erokator

90 EUR

29 Korr 10:47 Të tjera  ·  Vlorë

Kostum zhytje

70 EUR

07 Qer 11:50 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

U Shiten……..

40 EUR

06 Qer 14:05 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

U shit….

50 EUR

26 Maj 16:43 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Paisje zhytje per det,lume

1 EUR

05 Maj 17:32 Sport dimëror/ujor  ·  Durrës

Paisje peshkimi

250 EUR

22 Pri 01:37 Sport dimëror/ujor  ·  Durrës

Kostum deti 7mm

20 Pri 22:04 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

set per zhytje

200 EUR

14 Sht 09:32 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Lopata Mares,aqualung,cressi,

20 EUR

26 Gush 09:03 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Lopata Spora Sub 80 cm per Apnea 42-44 U shiten…

40 EUR Çmimi me zbritje

18 Gush 09:52 Sport dimëror/ujor  ·  Fier

Aksesore Per Peshkim ujor me pushke

4 800 LEK Çmimi me zbritje

11 Korr 12:20 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Paisje per zhytje U shiten.....

280 EUR

11 Qer 07:46 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Lopata cressi sub Line

20 LEK

09 Qer 15:24 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Lopata uji cressi U SHITEN.....

25 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 09:18 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Paisje zhytje

210 EUR

10 Maj 11:08 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Lopata per det,lume

25 EUR

10 Maj 08:38 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Lopata zhytje dhe syze uji

25 EUR

25 Pri 10:51 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Lopata per zhytje dhe snorkeling

36 EUR

25 Pri 10:51 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Lopata per zhytje dhe snorkeling

49 EUR

09 Pri 15:20 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Paisje per zhytje

15 EUR

23 Shk 19:58 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Lopata Noti Nabaiji Roze

20 EUR

01 Dhj 14:57 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Lopata xheniere te ushtrise shum tforta

1 EUR

20 Tet 23:07 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Lopata ushtrie origjinale

1 LEK

16 Tet 09:56 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

Lopata ushtrie

1 LEK

24 Qer 23:01 Sport dimëror/ujor  ·  Shkodër

Lopata uji

50 EUR

15 Sht 15:42 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Lopata MARES Razor ! Oferta!!!

9 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lopata | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione