Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Full - Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Full,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Full Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:21
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  IDEAL 26 MTB  ·  Tiranë

SIMPLON SILK FULL CARBON 28

1 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 22:22
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 28 CITY

1 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 22:21
Linku:
Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

WILIER CARBON

1 EUR

Online Shitësit të Besuar

Sot 22:22
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 28 CITY

1 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 22:21
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  IDEAL 26 MTB  ·  Tiranë

SIMPLON SILK FULL CARBON 28

1 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 22:21
Linku:
Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

WILIER CARBON

1 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 20:38 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Bianchi  ·  Fier

0682191267 Shitet Biciklet "BIANCHI" Full Carbon

650 EUR

Sot 20:32 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Cube Gravel

700 LEK

Sot 20:29 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Fier

Giant

330 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:28 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Fier

Rockrider

1 LEK

Sot 17:47 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Fier

Merida one-forte

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 17:08 Biçikleta  ·  Universal  ·  Centurion  ·  Fier

COLNAGO KARBON

1 000 EUR

Online
Sot 17:08 Biçikleta  ·  Universal  ·  Centurion  ·  Fier

GIANT CARBON

500 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 12:37 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Cannondale  ·  Tiranë

Mountain bike Canonndale

399 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:40 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Riese Muller

Dje 22:56 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Biciklete kursi

280 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:13 Biçikleta  ·  Cube  ·  LTD  ·  Tiranë

Shitet Cube LTD 29

470 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 17:31 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oferte Sottt Carbonn

1 EUR Çmimi me zbritje

11 Qer 16:31 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

E-bike full suspension mtb Swiss

1 100 EUR

09 Qer 19:27 Biçikleta  ·  TREK  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Bicikleta TREK FUELX 6.5

06 Qer 08:16 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikletete full karbon

650 EUR

04 Qer 19:31 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet Biçikleta full karbon BOARDMAN

499 LEK

03 Qer 18:53 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete elektrike me bateri ebike Fantic

2 990 EUR

01 Qer 15:43 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bike 29 Radon gravel

540 LEK

30 Maj 10:49 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Riverside Touring 920 29 L

700 EUR

29 Maj 19:57 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete TOMAC 27.5 M

250 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 17:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Treking 2020 VERMONT EATON 28ce ORIGJINALE

395 LEK Çmimi me zbritje

27 Maj 10:33 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  B-twin  ·  Tiranë

Btwin

299 EUR

21 Maj 18:24 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Shimano  ·  Tiranë

*FULL-SUSPENSION* MTB Gecko 2.6x Shimano

1 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 13:08 Biçikleta  ·  TREK  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete Trek full suspension Fuel Ex 9.7

1 600 EUR

Online
15 Maj 15:24 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Okazion , Biciklete Pinarello F4:13

7 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 10:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Haibike SDURO Trekking S 9.0

1 350 EUR

14 Maj 18:27 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mondraker 29

700 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 15:48 Dyqan Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Biciklete

4 000 EUR

Shitësit të Besuar
09 Maj 17:02 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Atala  ·  Fier

Biciklete

250 EUR

02 Maj 21:41 Dyqan Biçikleta  ·  Cross  ·  Crosscycle  ·  Tiranë

Shitet Biciklete

4 000 EUR

Shitësit të Besuar
25 Pri 13:30 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Durrës

Ortler Ardeche city 28" viti 2020 FULL XT 450eur

450 EUR

25 Pri 10:50 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Pinarello Prince

600 EUR

24 Pri 21:12 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete 29" City/Touring Bike

400 LEK Çmimi me zbritje

17 Pri 07:30 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Bergamont  ·  Tiranë

Kokore Tripple Eight Invader

8 000 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Full | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • full suspension në kategorinë Të tjera
  • full në kategorinë Makina | BMW | 520 | Seri 5
  • Full në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • full në kategorinë Makina
  • Full në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLK 250 | GLK-Class
  • full opsion në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 320 | E-Class
  • full në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class
  • Full në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • full në kategorinë Automjete
  • full në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione