Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fixed - Biçikleta Të gjitha në Shqipëria

Cross , 5
TREK , 3
Scott , 2
Sobim , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fixed,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fixed Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:08 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Cinelli

350 EUR

Shitësit të Besuar
18 Jan 00:23 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Elbasan

Fixed Bike 28

200 EUR

06 Gush 19:13 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Elbasan

Biciklete KLASIKE SUPER

170 LEK

22 Nën 13:07 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Biciklet

130 LEK

18 Gush 19:24 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Delvinë

2022 Specialized Turbo Levo SL Comp

3 500 EUR

09 Shk 09:41 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Prophete 28

250 EUR

04 Shk 00:46 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Shitet biciklete Fixed Gear

18 000 LEK

26 Tet 04:22 Biçikleta  ·  TREK  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2021 Trek Domane SLR 9 eTap

9 000 EUR

17 Gush 23:19 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet fixed 28

130 EUR

17 Gush 19:54 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION shitet fixed bike 28 super

100 EUR Çmimi me zbritje

02 Gush 12:44 Biçikleta  ·  TREK  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2021 Trek Top Fuel 9.9 XX1 AXS

7 000 EUR

20 Maj 21:25 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete Fixed Gear

200 EUR

18 Mar 14:20 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet fixed bike 28 super

150 EUR

12 Mar 12:51 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet fixed 28

160 LEK

02 Nën 12:27 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazionn Fixed bike

95 LEK

01 Nën 19:37 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fixed ����

100 LEK

26 Tet 09:29 Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fixie 28

100 LEK

20 Tet 18:37 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fixed ����

100 LEK

09 Sht 07:50 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fixed Bike 28

169 EUR

26 Pri 14:06 Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

scott fixed bike oldschool

230 LEK

26 Pri 13:58 Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

scott fixed bike oldschool

220 LEK

14 Mar 16:14 Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fixed gear bike ����

70 EUR

17 Shk 13:13 Biçikleta  ·  Cross  ·  Crosscycle  ·  Tiranë

Okazionnn Fixed gear bike

70 LEK

09 Shk 14:52 Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fixed gear bike

120 EUR

25 Dhj 11:50 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Bergamont  ·  Tiranë

Bicikleta FIXED BIKE 28

07 Korr 12:06 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes biciklet fixed

200 EUR

01 Mar 17:58 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MUSTANG Single speed-fixed gear

160 EUR

06 Shk 09:29 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Cannondale  ·  Has

2019 CANNONDALE JEKYLL 1

5 200 EUR

26 Pri 16:37 Biçikleta  ·  TREK  ·  Madone  ·  Tiranë

2018 Trek Madone 9.5

4 950 EUR

21 Tet 09:07 Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fixed bike 28 er

16 Tet 13:55 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçiklet 26 fixed gear

180 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 20:17 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Cinelli Bootleg Mystic

300 EUR

28 Nën 13:38 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fixed Gear,Singel speed

220 EUR

19 Mar 16:25 Biçikleta  ·  Tiranë

Biciklete citybike

18 000 LEK

10 Korr 01:30 Biçikleta  ·  Tiranë

Biciklete Fixed Gear

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fixed | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fixed në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Fixed bike në kategorinë All Category
  • Fixed në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Fixed në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Fixed gear në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Fixed gear në kategorinë All Category
  • fixed në kategorinë Biçikleta
  • FIxed në kategorinë All Category
  • Fixed në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Fixed në kategorinë Automjete

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione