Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apple watch - Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apple watch,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apple watch Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:32 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

Dje 22:28 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 22:17 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

OKAZION dyqan me rroba femrashhhhhhhhhhh

4 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:22 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Apple Watch Ultra

700 EUR

Dje 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Manekin i ri

15 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Xhup Nike

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Medalje te vjetra

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra OKAZION

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Fendi

1 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Marcelo Burlon T-Shirt

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Essentials Origjinale

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Tuta Hugo Boss

88 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Giuseppe Zanotti Gold Edition sneakers

460 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Nike tech fleece

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 18:26 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Smartwatch ⌚️ ne kuti

50 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 18:25 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Pagane Design

100 EUR

Online
02 Mar 18:29 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Tendence watch 6000leke

6 000 LEK

Online
02 Mar 14:17 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

PRESTIGIO REVOLT A1

Shitësit të Besuar
02 Mar 14:08 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

APPLE WATCH SERIA 5

Shitësit të Besuar
02 Mar 09:12 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

❌ Apple Watch 7 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
02 Mar 09:12 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 7 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
02 Mar 09:12 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 6 44mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
02 Mar 09:07 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

❌ Apple Watch Ultra ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
27 Shk 11:56 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet Omega Seamaster Bumper

700 EUR

27 Shk 11:52 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet Omega Geneva Dynamic

700 EUR

27 Shk 11:52 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet Ore Zenith 2300 Cal. 2532

220 EUR

24 Shk 16:10 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Apple watch 3

180 LEK

24 Shk 13:35 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Shitet Apple Watch Serie 6 44mm Black

30 000 LEK

20 Shk 10:38 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

(( SHITUR ))

Online
16 Shk 09:48 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Apple Watch Seria 7!!

250 EUR

12 Shk 23:46 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Shitet Apple Watch Seria 7 45mm Black

250 EUR

10 Shk 11:35 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Apple Watch Serie SE!!

310 EUR

05 Shk 16:47 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

(( SHITUR ))watch seria 8 45 mm

249 EUR Çmimi me zbritje

Online
05 Shk 16:46 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

SHITUR. Watches 7 45 mm

219 EUR

Online
30 Jan 17:04 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

APPLE WATCH SERIA 8

Shitësit të Besuar
18 Jan 19:51 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze per meshkuj

30 EUR

Online
15 Jan 14:18 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze cartier gold edition , okazion

200 EUR Çmimi me zbritje

13 Dhj 22:45 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Apple watch serie 7

269 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apple watch | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione