Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:47 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Shkodër

Origjinale Reebok nr 41

50 LEK Çmimi me zbritje

Sot 08:46 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Shkodër

Origjinale Reebok nr 39

50 LEK Çmimi me zbritje

Dje 10:36 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Shkodër

karroce elektrike

700 EUR

Dje 08:56 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Shkodër

Guess

50 EUR

Online
15 Pri 16:03 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Shkodër

Shitet bicikleta

10 000 LEK

15 Pri 00:05 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Mackie

14 Pri 22:42 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Shkodër

bateri 625 wh bosch 0693724534

350 EUR

13 Pri 21:55 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Qen

11 Pri 17:39 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Kelysh pastori gjerman

150 LEK

10 Pri 18:24 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Shkodër

BICIKLETE 28 UNISEX E RE

220 EUR

07 Pri 22:48 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Shiten rroba origjinale me etiket

29 Mar 10:54 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Armani exchange

250 EUR

27 Mar 21:57 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Cante

1 000 LEK

25 Mar 17:20 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Kelysha rraca maltez

120 LEK

25 Mar 11:00 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Qen rrace mini spitz

100 EUR

25 Mar 11:00 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Qen rrace Maltese

120 EUR

22 Mar 18:51 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Shiten pastora belg 100% race a paster

150 EUR

21 Mar 13:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Çantë Gucci

35 EUR

21 Mar 13:12 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Çantë Gucci

35 EUR

20 Mar 17:55 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Klysh akita inu

100 LEK

15 Mar 00:48 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Cant

600 LEK Çmimi me zbritje

14 Mar 16:32 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Pastor belg 100% meshkuj

150 EUR

13 Mar 08:47 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Shkodër

Mace Persiane femer

200 EUR

11 Mar 08:20 Artikuj për koleksion  ·  Shkodër

Sfere e tejdukshme

38 EUR

11 Mar 08:20 Artikuj për koleksion  ·  Shkodër

Pinca dentisti

25 EUR

08 Mar 19:47 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Byzylyk per Meshkuj e Femra.

1 300 LEK Çmimi me zbritje

Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione