Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

karrige - Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe karrige,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj karrige Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Qer 16:09 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Tendence watch 6000leke

6 000 LEK

Shitësit të Besuar
10 Qer 16:01 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Ore Timex e 1978 80 mije te vjetra

80 000 LEK

Shitësit të Besuar
16 Maj 07:35 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

OKAZION Kostum Serioz !

4 000 LEK

11 Maj 15:30 Turizëm dhe Evente  ·  Vlorë

Shezllone karrige tavolina

1 EUR

28 Pri 11:03 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Samsung 5 pro 170 mije

170 000 LEK

Shitësit të Besuar
26 Mar 16:58 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

GANT Polo ����

2 500 LEK

20 Shk 08:51 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Karrige

04 Gush 10:55 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

shiten mobilje per thonjt

600 LEK

10 Maj 06:57 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Korçë

Shitet karrige Forme kepuce

80 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� TOM TAILOR ����

1 400 LEK

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

�� FALAS DERGESA : NIKE INITIATOR (GS) nr.43

18 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

��️ NordCap caprihose ��️

2 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

CONVERSE

3 500 LEK

06 Mar 17:59 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

CONVERSE

2 500 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

ZARA - Made in Portugal

1 000 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

Jack & Jones

1 500 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

�� Brand New Shirt ��

1 000 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� LIVERGY ����

1 200 LEK Çmimi me zbritje

02 Mar 18:53 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� DIESEL - Made in Italy ����

35 EUR Çmimi me zbritje

01 Mar 20:05 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

GYM / WORKOUT Shorts

1 000 LEK

28 Shk 21:15 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

URBAN RING - ITALY ����

2 500 LEK

27 Shk 19:24 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

JEORDIE'S

2 500 LEK Çmimi me zbritje

27 Shk 19:20 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

MADE IN ITALY - MERINO WOOL

1 700 LEK

27 Shk 19:20 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

❗SALE❗ ��️ SAM 73 WINDPROOF ��️

1 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Shk 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

FILA

1 800 LEK Çmimi me zbritje

27 Shk 19:16 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� SHAMP - Retro Trackpants ����

1 000 LEK

26 Shk 11:08 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

���� ClockHouse ����

1 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Shk 11:01 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

❗SALE❗ �� PIAZZA ITALIA ��

700 LEK Çmimi me zbritje

26 Shk 10:58 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

✓ NIKE Mercurial 42.5

48 EUR

26 Shk 10:58 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

Cable Knit Cardigan - Made in Italy

1 500 LEK

26 Shk 10:58 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

�� MEDIUM ��

1 000 LEK

26 Shk 10:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

❗SALE❗ OVS 72D DENIM

1 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Shk 10:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

❗SALE❗ N + 1 ITALIA

1 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Shk 10:51 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

❗SALE❗ H&M - LOGG

700 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj karrige | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione