Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

amplifikator - Instrumente dhe Pajisje muzikore Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe amplifikator,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj amplifikator Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 18:28 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Amplifikator kitare

75 EUR Çmimi me zbritje

Dje 08:00 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Amplifikator kitare

130 EUR Çmimi me zbritje

18 Qer 17:16 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Amplifikator MARSHALL

310 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 13:39 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Amplifikator kitare gjermane

145 EUR

01 Qer 19:50 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Impjant muzike

450 LEK

31 Maj 17:17 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Amplifikator Gjerman 15 watt

90 EUR

25 Maj 08:12 Të tjera  ·  Tiranë

Amplifikator Yamaha 120W

10 EUR

24 Maj 14:43 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

Fbt subline & Ampl Proel

1 EUR

23 Maj 21:59 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Paisje Dj profesionale FBT ,LEM

750 LEK

22 Mar 20:30 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

kitare elektrike dhe amplifikator

25 000 LEK

04 Mar 20:29 Të tjera  ·  Lushnjë

Amplifikator 900W +woofer per makine

90 EUR

24 Shk 23:01 Të tjera  ·  Durrës

Amplifikator Fender

100 EUR

13 Tet 20:36 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Dibër

Amplifikator SYNQ PE 2400

400 EUR

25 Sht 22:14 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Shitet amplifikator

200 EUR

27 Mar 08:58 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kavajë

SHITEN PAISJET PER DJ

1 500 EUR

18 Jan 22:35 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Kitare elektrike dhe amplifikator

16 000 LEK

27 Dhj 20:18 Të tjera  ·  Tiranë

Sisteme audio.

1 LEK

26 Dhj 20:26 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Mixer Pioneer, amplifikator, boxe

1 000 EUR

10 Dhj 15:44 Të tjera  ·  Durrës

Amplifikator 1000wat

26 Qer 10:04 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Berat

shitet foni HK e kompletuar

4 200 000 LEK

20 Qer 10:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

Amplifikator Marshall 275

24 Shk 08:00 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Elbasan

Amplifikator Pa As

350 EUR

21 Shk 23:06 Të tjera  ·  Mirditë

Shes Amplifikator Dynacord 2

120 000 LEK

21 Shk 23:06 Të tjera  ·  Mirditë

Shes Amplifikator Dynacord 2

120 000 LEK

03 Shk 17:19 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Amplifikator per Kitare

10 000 LEK

29 Jan 19:04 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

700 wat Bass Amplifikation

1 850 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj amplifikator | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione