Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ore - Aksesorë dhe Orë Të gjitha në Tiranë

Për meshkuj , 1684
Unisex , 510
Për femra , 189

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ore,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ore Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 08:33 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore origjinale e re

120 EUR

Sot 06:59 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore E RE Giafranco Ferre

170 EUR

Dje 23:16 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shes Ore Armani

100 EUR

Dje 20:58 Unisex  ·  Tiranë

Ore rolex

120 EUR

Dje 17:40 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion ore Pierre Lannier❌

79 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:40 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion ore Claude Pascal❌

69 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:39 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Për femra  ·  Tiranë

❌ Okazion ore Guess ❌

79 EUR

Dje 17:39 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion ore Guess 2023❌

79 EUR

Dje 17:39 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion Time Force❌

79 EUR

Dje 17:22 Për meshkuj  ·  Tiranë

Okazion Armitron 2023

49 EUR

Dje 17:20 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion ore Pulsar 2023❌

99 EUR

Dje 17:20 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Police❌Police❌

77 EUR

Dje 17:19 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion Fossil❌

89 EUR

Dje 17:17 Për femra  ·  Tiranë

❌Okazion Hermes❌

499 EUR

Dje 17:16 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion ore Luminzo Chronograph❌

149 EUR

Dje 16:36 Për meshkuj  ·  Tiranë

ORE ATLANTIC OKAZION

180 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:13 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet ore Romanson e lare me flori

5 000 LEK

Dje 09:05 Për meshkuj  ·  Tiranë

☎️Ore RAIMOND WEIL (100 % origjinale)☎️

2 699 EUR

Dje 08:26 Unisex  ·  Tiranë

Orë SMART WATCH SAMSUNG

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 07:59 Unisex  ·  Tiranë

Okazion Shitet ore Rolex Deep sea

190 EUR

18 Qer 20:28 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet ore Casio

5 000 LEK

18 Qer 20:20 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet ore Casio

5 000 LEK

18 Qer 19:01 Unisex  ·  Tiranë

Enzo atini gold fontana di trevi super ore akaziooooooonnnnn

200 EUR

18 Qer 13:26 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Automatike

1 000 EUR

17 Qer 09:08 Për femra  ·  Tiranë

SHITET ORE FESTINA

4 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Qer 21:34 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore festina 60 mije te vjetra

60 000 LEK

Shitësit të Besuar
16 Qer 21:29 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore timex 25 mije te vjetra

25 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
16 Qer 17:52 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Festina

70 EUR

16 Qer 13:56 Për meshkuj  ·  Tiranë

ore anker me kurdisje

16 Qer 13:55 Për meshkuj  ·  Tiranë

Zenith automatic

16 Qer 13:55 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore seiko origjinale

15 Qer 14:35 Unisex  ·  Tiranë

Ore e re romanson

120 EUR

13 Qer 16:10 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet ore Romanson e lare me flori

5 000 LEK

13 Qer 16:03 Për meshkuj  ·  Tiranë

SHITET ORE RIVADO

6 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Qer 15:59 Për femra  ·  Tiranë

SWATCH

5 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Qer 18:08 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Bvlgari origjinale per meshkuj

2 500 EUR

12 Qer 17:59 Për meshkuj  ·  Tiranë

Garmin Fenix 7 Saphir Solar

650 EUR

11 Qer 20:14 Për meshkuj  ·  Tiranë

ore BREITLING Chronograph, imitim.

130 EUR

11 Qer 18:11 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet ore Ed Hardy USA Okazion

79 EUR Çmimi me zbritje

11 Qer 15:56 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Curren

60 EUR

11 Qer 11:39 Për meshkuj  ·  Tiranë

Mercedes Benz

1 800 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ore | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione