Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Veshje/Rroba për fëmije | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Veshje/rroba të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje për fëmije. Gjej veshje dhe kostume të ndryshme si fustana, xhupa, këpuce, atlete për fëmije djem, papuçe, kopaçka apo taka futbolli, dhe shumë të tjera në shitje. Shiko njoftime dhe gjej veshjet ideale për fëmijen tuaj.Dje 10:04 Veshje  ·  Tiranë

PATINA Nr:36

80 EUR

28 Maj 12:33 Veshje  ·  Tiranë

New Balance nr 32

20 EUR

28 Maj 12:33 Veshje  ·  Tiranë

Atlete Nike te reja nr 30

25 EUR

27 Maj 13:50 Veshje  ·  Tiranë

Bluze Polo Ralph Lauren per djem mosha 6-7 vjec

2 200 LEK

27 Maj 13:45 Veshje  ·  Tiranë

Sandale Adidas Origjinale per djem nr.27

1 400 LEK

27 Maj 13:14 Veshje  ·  Tiranë

Bluze Polo Ralph Lauren për djem 6 vjeç.

1 800 LEK

25 Maj 13:25 Veshje  ·  Tiranë

Shitet shporta e maternitetit

2 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 15:21 Veshje  ·  Tiranë

Kostum per djem

700 LEK

20 Maj 12:20 Veshje  ·  Tiranë

Bluza pambuku

400 LEK Çmimi me zbritje

20 Maj 04:09 Veshje  ·  Fier

Kepuce sandale

500 LEK

20 Maj 04:09 Veshje  ·  Tiranë

rroba per femij

18 Maj 14:45 Veshje  ·  Tiranë

Rroba per femij

1 EUR

18 Maj 14:38 Veshje  ·  Tiranë

rroba per femij

11 Maj 16:31 Veshje  ·  Korçë

Këpucë të reja, lëkure për vajza

1 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Maj 06:33 Veshje  ·  Tiranë

Xhup per vajza 6 vjece

20 EUR Çmimi me zbritje

03 Maj 10:32 Veshje  ·  Tiranë

Fustane per festa me qera dhe shitje

5 000 LEK

02 Maj 17:15 Veshje  ·  Tiranë

Veshje per foshnje (djale) DHURATE

30 Pri 20:54 Veshje  ·  Tiranë

bluze

500 LEK

25 Pri 17:36 Veshje  ·  Tiranë

SEXHELINO PER FEMIJ NEN 1 VJEC DER -10Kg

1 500 LEK

22 Pri 15:51 Veshje  ·  Tiranë

Okazion karroce per femije cybex

1 500 EUR Çmimi me zbritje

22 Pri 15:41 Veshje  ·  Shkodër

Okazion karroce per femije cybex

1 500 EUR Çmimi me zbritje

19 Pri 10:42 Veshje  ·  Kukës

Maskota

19 Pri 10:40 Veshje  ·  Kukës

Maskota

17 Pri 13:31 Veshje  ·  Tiranë

Atlete verore & converse

2 500 LEK

17 Pri 13:26 Veshje  ·  Tiranë

Rroba te perdorura per femije 3-4 vjec

3 000 LEK

11 Pri 18:53 Veshje  ·  Tiranë

Biciklete per vajza

5 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 11:32 Veshje  ·  Tiranë

Kominoshe new born

2 200 LEK Çmimi me zbritje

08 Pri 05:29 Veshje  ·  Tiranë

xhup per vajza

2 200 LEK Çmimi me zbritje

07 Pri 12:13 Veshje  ·  Vlorë

Fole per bebe

4 000 LEK

07 Pri 07:23 Veshje  ·  Tiranë

Atlete Under Armour Nr 36

1 500 LEK

06 Pri 10:32 Veshje  ·  Tiranë

STOKKE SheepSkin

04 Pri 13:18 Veshje  ·  Tiranë

Kangur Giordani 3in1 OFERTE

8 000 LEK

29 Mar 15:50 Veshje  ·  Tiranë

Kanguru

2 200 LEK

24 Mar 12:43 Veshje  ·  Korçë

Veshje te perdorura

100 EUR

22 Mar 00:29 Veshje  ·  Tiranë

Baby Carrier

5 000 LEK

18 Mar 20:16 Veshje  ·  Sarandë

Shes rroba per femije okazion

80 EUR Çmimi me zbritje

13 Mar 23:28 Veshje  ·  Tiranë

Kostum per djem 5 vjec

2 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Mar 15:08 Veshje  ·  Kukës

Maskota te reja (shitet biznesi)

09 Mar 22:43 Veshje  ·  Tiranë

Atlete Puma per vajza nr.27

4 500 LEK

04 Mar 12:24 Veshje  ·  Tiranë

Pupa/Kepuce per femije.

1 500 LEK

17 Shk 02:25 Veshje  ·  Berat

test

14 Shk 17:23 Veshje  ·  Tiranë

Pupa/Kepuce per femije

900 LEK

14 Shk 16:45 Veshje  ·  Tiranë

Shiten 3 Fustane të reja! Okazion

2 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Shk 21:24 Veshje  ·  Tiranë

Shitet xhup Primark 3-4 vjec per vajza

800 LEK

12 Shk 13:36 Veshje  ·  Tiranë

Veshje krevati

2 900 LEK

10 Shk 18:33 Veshje  ·  Durrës

Atlete origjinale per femije

2 500 LEK Çmimi me zbritje

07 Shk 23:16 Veshje  ·  Tiranë

Atlete HM nr32

10 EUR

06 Shk 13:19 Veshje  ·  Tiranë

Rak

90 EUR


Jeni duke kërkuar për veshje për fëmijen tuaj? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të veshjeve, rrobave, kostumeve e këpucëve të ndryshme për fëmijen tuaj.


Blej Veshje/Rroba të ndryshme për fëmije


Gjej veshjet apo rroba ideale për fëmijen tuaj nga shtëpia në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al. Shiko njoftimet për kostume, papuçe për fëmije, fustan verore, portebebe, paliceta, geox, pallto për bebe, atlete, taka futbolli, mbajtëse kangur për fëmije, këpuce për vajza, bluza për fëmije, Nike atlete dhe shumë veshje të tjera në shitje për fëmije. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit per veshje/rroba te ndryshme ne shitje me çmimet me te arsyeshme.


Shit veshje/rroba të ndryshme për fëmije


Nëse keni veshje tëndryshme për fëmije të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, shpërndaj sot në MerrJep.al. Krijo njoftime duke plotësuar formularin me të dhënat e veshjeve apo rrobave që dëshironi ti shisni dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione