Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

play station - Për fëmijë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe play station,kategori Për fëmijë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj play station Të gjitha | Për fëmijë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Qer 06:26 Lodra  ·  Tropojë

Lodra per femije me xhetona

10 Qer 06:25 Lodra  ·  Tropojë

LOJRA ME PAGESE

25 Maj 15:39 Lodra  ·  Tiranë

Shitet Play Station 4, Slim

280 EUR

21 Pri 22:05 Lodra  ·  Tiranë

Play Station 4 Slim

20 000 LEK

08 Pri 14:48 Lodra  ·  Tiranë

Play Station

01 Nën 16:14 Lodra  ·  Tiranë

Shitet Play Station 2

1 LEK

20 Tet 18:53 Lodra  ·  Vlorë

Okazion.....

5 000 LEK

30 Qer 22:26 Lodra  ·  Vlorë

Play station 2

80 EUR

20 Qer 09:00 Lodra  ·  Tiranë

Play station 4 slim

200 LEK

17 Maj 18:11 Lodra  ·  Lushnjë

Play station 3

16 000 LEK

05 Maj 22:32 Lodra  ·  Tiranë

Play station 3

80 EUR

22 Jan 16:15 Lodra  ·  Mat

Play station 3 me 6 lojra

190 LEK

13 Nën 16:34 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

play station 2 okazion

27 Sht 14:31 Lodra  ·  Tiranë

shite : Play station 1 Tb slim

270 LEK

14 Sht 16:30 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

shite : Play station 1 Tb slim

270 LEK

27 Gush 11:35 Mobilje/Pajisje  ·  Korçë

Play station

160 LEK

15 Qer 16:15 Lodra  ·  Korçë

Play station 4

550 EUR

11 Dhj 21:53 Lodra  ·  Fier

Play station 2

80 EUR

03 Nën 05:07 Lodra  ·  Elbasan

Play station 4

175 EUR

01 Nën 22:39 Mobilje/Pajisje  ·  Gjirokastër

Play station 4

300 LEK

19 Tet 11:28 Lodra  ·  Elbasan

play station 3

150 EUR

15 Korr 22:06 Lodra  ·  Tropojë

Video Lojra me Xhetona

13 Korr 17:50 Lodra  ·  Kavajë

Play station

250 EUR

11 Jan 00:56 Mobilje/Pajisje  ·  Korçë

Play station 3

135 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 16:52 Lodra  ·  Tiranë

Ne shitje

15 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj play station | Të gjitha | Për fëmijë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione