Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

frigorifer - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe frigorifer,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj frigorifer Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Dhj 12:24 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Frigorifer

1 800 EUR

16 Dhj 22:22 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

frigorifer ne shitje

1 000 EUR

27 Nën 23:44 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  LG  ·  Model tjeter  ·  Vlorë

Lg frigorifer

180 LEK

09 Qer 13:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vlorë

Shitet

600 EUR

08 Mar 09:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Vlorë

OKAZION SOBE +PIANUR+FRIGORIFER

300 LEK

03 Dhj 14:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Frigorifer per lokal

150 LEK

29 Sht 17:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Vlorë

Frigirifer banak dhe rafte ushqimesh

59 900 LEK

27 Sht 21:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Frigorifer

6 000 LEK

24 Sht 09:47 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Vlorë

Frigorifer banake

100 LEK

18 Sht 06:44 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

Rafte mural ftohes dhe ngrires

1 000 EUR

07 Sht 16:38 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Frigorifer banake

1 LEK

27 Korr 18:52 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Frigorifer

6 000 LEK

04 Korr 12:25 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

Okazion 2 milion lek

2 000 LEK

24 Pri 12:11 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Frogorifer banak Ocean

7 000 LEK

13 Sht 18:38 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model tjeter  ·  Vlorë

Okazion

250 EUR

20 Qer 16:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Vlorë

Frigorifer Banak

20 000 LEK

19 Mar 15:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Vlorë

Frigorifer

300 LEK

04 Mar 13:12 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Vlorë

FRIGORIFER REKLAM

300 LEK

26 Jan 14:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vlorë

Shitet frigorifer samsung 250 mij leke

25 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Jan 18:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Vlorë

Shitet frigorifer samsung 300 mij leke

30 000 LEK

17 Jan 17:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vlorë

Shiten mobiljet e shtepis okazion

900 EUR Çmimi me zbritje

08 Nën 10:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Vlorë

Shiten mobilje ,per arsye emigrimi

200 000 LEK

07 Sht 13:02 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vlorë

Sobe Frigorifer

39 000 LEK

16 Mar 11:00 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

Paisie per piceri

13 Dhj 14:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Vlorë

Mobilje

1 200 EUR

10 Dhj 22:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Vlorë

Banak frigorifer Okazion

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj frigorifer | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Frigorifer në kategorinë All Category
  • Frigorifer në kategorinë Makina | Fiat
  • Frigorifer në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • frigorifer në kategorinë Automjete
  • Frigorifer në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • Frigorifer në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • frigorifer në kategorinë Makina | Renault | Trafic
  • Frigorifer në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • frigorifer në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz
  • Frigorifer në kategorinë Makina | Ford | Tourneo

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione