Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:33 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Frigorifer Funerali 2 pjesesh

1 100 EUR

Dje 18:38 Dyqan Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

⭕Motora per femijë

4 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
30 Mar 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Tiranë

TAVOLINE QEPJEJE ANTIKE

1 LEK

26 Mar 06:07 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shtepi/vile me qera

395 000 LEK

16 Mar 16:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend dhe Divan

250 EUR

30 Jan 17:54 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

shtepi me qera

25 000 LEK

19 Jan 10:05 Dyqan Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Motor për fëmijë

10 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
28 Korr 14:23 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

jepet shtepi me qera

25 000 LEK

26 Pri 15:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Krevat tek 170€ me dyshek

170 EUR

21 Sht 10:27 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Termometer dhe hydrometer

19 EUR

26 Sht 02:24 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Mobilje shtepie

100 EUR

15 Sht 12:35 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

aparate kunder lageshtis Ipen me qera

1 EUR

08 Qer 17:23 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

shtepi me qera

350 000 LEK

14 Pri 18:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Shitet Komodina dhe dysheku dopjo

10 000 LEK

20 Tet 09:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje Shtepie

200 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione