Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:58 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

shitet karroce

22 000 LEK

Dje 08:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Shkodër

Llampadar

5 000 LEK

01 Mar 23:00 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Sobe me dru

100 LEK Çmimi me zbritje

01 Mar 22:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkodër

Divan kend

25 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Shk 15:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkodër

Shitet tavoline

50 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 17:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Shkodër

Ambazhur dekori

25 EUR

28 Shk 17:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Shkodër

Ambazhur

25 EUR

27 Shk 20:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkodër

Shtrat femijesh + dyshek

60 EUR

26 Shk 14:45 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

shitet

100 EUR

24 Shk 07:16 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Rritës

120 LEK

23 Shk 20:41 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

Shitet Govatë për larje bebi dhe fëmije.

50 EUR

23 Shk 19:00 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

Shitet Govatë për fëmijë

50 EUR

23 Shk 08:04 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

shitet karroce

22 000 LEK

21 Shk 01:27 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Shkodër

Makine Për Fëmijë

200 EUR

20 Shk 09:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkodër

Dhome gjumi per femije

350 EUR

17 Shk 19:07 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

seggiolino

2 500 LEK

17 Shk 19:03 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

tavoline

6 500 LEK

17 Shk 18:59 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

seggiolino

5 000 LEK

17 Shk 18:21 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

shitet karroc per femij

100 EUR

16 Shk 19:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Shkodër

SHITEN RAFTE

10 EUR Çmimi me zbritje

16 Shk 13:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkodër

kend divanash

300 LEK

14 Shk 08:59 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

Karroce per femije

7 200 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione