Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


20 Maj 17:47 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Playstation 4 pro 1TB

300 EUR

20 Maj 09:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Sarandë

Krevat dopio

3 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Maj 04:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Sarandë

Raft

2 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 03:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Sarandë

shiten krevatet me dyshek

300 LEK

15 Maj 15:32
Linku:
Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Sarandë

KARROCE ME TRE PJESE

1 LEK

11 Maj 14:18 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Shiten cadra plazhi kashte

15 EUR

09 Maj 20:34 Makina dhe Vegla  ·  Sarandë

Vete shkarkuse makine 4x4.⁸

300 EUR

08 Maj 02:49 Makina dhe Vegla  ·  Sarandë

MAKINERI PER MBYLLJE KONSERVASH

4 000 EUR

02 Maj 10:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Paisje parukerie

1 EUR

01 Maj 10:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Sarandë

Shiten okazion

2 250 EUR

29 Pri 13:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Sarandë

Shitet Banak+tavolina

4 500 EUR Çmimi me zbritje

27 Pri 17:28 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Sarandë

Okazion

20 EUR

17 Pri 20:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Shitet

650 EUR

17 Pri 18:16 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Spa/Jacuzzi/Xhakuzi/Hidromasazh

3 500 EUR

17 Pri 17:40 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Sarandë

Shitet

450 EUR

29 Mar 20:42 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Hidromasazh/xhakuzi/spa/bathtub

6 800 EUR

18 Mar 20:16 Për fëmijë  ·  Veshje  ·  Sarandë

Shes rroba per femije okazion

80 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 19:54 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Sarandë

Okazion Shes karroce per femije

110 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 19:52 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Sarandë

Olazion Shes shporte per bebe

5 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 11:25 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Shiten Pajisje Per Berbera

1 EUR

05 Mar 07:07 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Jacuzzi/Xhakuzi/Hidromasazh

1 EUR

07 Shk 09:21 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Karrige-Tavolina

25 EUR

25 Jan 10:46 Materiale për ndërtim  ·  Sarandë

Shitet okazion

05 Jan 18:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Sarandë

Mobilje ne shitje

1 200 EUR

31 Dhj 09:09 Makina dhe Vegla  ·  Sarandë

Share huri mermeri me uje

1 000 EUR

01 Dhj 06:03 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Shitet Kazani

1 000 000 LEK

27 Nën 17:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Sarandë

Shitet kënd (kolltuk) i ri.

1 300 EUR

27 Nën 17:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Sarandë

Shitet tapet i ri

120 EUR

21 Nën 11:18 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Sarandë

sobë

350 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione