Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

biciklet - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe biciklet ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj biciklet Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 14:53 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Shkodër

Biciklet per femij

6 000 LEK

09 Qer 19:21 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Frigorifer Funerali 2 pjesesh

1 100 EUR

07 Qer 17:23 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Elbasan

Scooter per femije

120 LEK

24 Maj 23:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Tavoline mesi dru me 4 karrige fringo

560 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 10:28 Dyqan Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

⭕Motora per femijë

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
26 Pri 00:33 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Fier

Shitet biçiklet/karoc me tre rrota për fëmije

50 LEK

26 Pri 00:16 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Fier

Shitet biçiklet/karoc me tre rrota për fëmije

50 LEK

08 Pri 21:03 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

karroc motor biciklet

1 LEK

30 Mar 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Tiranë

TAVOLINE QEPJEJE ANTIKE

1 LEK

02 Mar 16:00 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Totem

80 EUR

21 Jan 13:11 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Biciklete Scott 26

100 EUR

19 Jan 10:05 Dyqan Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Motor për fëmijë

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
06 Dhj 23:12 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Biciklet

05 Nën 20:52 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Durrës

Biciklete tricikel

6 000 LEK

04 Nën 16:05 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet Biciklet Colnago��

120 EUR

25 Tet 10:06 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Biciklet/ karroce per femije

100 EUR

19 Sht 23:39 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Biciklet per femij

30 EUR

19 Sht 17:18 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karoc dhe biciklet

15 000 LEK

15 Sht 14:59 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Biciklet per femije

40 EUR

02 Sht 17:29 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

B M X

50 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 10:45 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shes biciklet

90 000 LEK

04 Qer 16:06 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Krujë

Shes biciklet

90 000 LEK

01 Maj 18:16 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Biciklet per femij

50 EUR

20 Pri 10:12 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Biciklet e re

50 LEK

23 Mar 15:38 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Biciklet per femije ka dhe rrotat ndimse

60 LEK Çmimi me zbritje

03 Shk 14:57 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Biciklet

23 Jan 09:09 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet karroce/tricikel per femije

5 400 LEK Çmimi me zbritje

03 Jan 11:17 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Biciklet per vajza e tipit Olivia,

5 000 LEK

30 Nën 18:50 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

sexholino dhe biciklet

100 EUR

18 Nën 20:52 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet Tricikel per femije

7 200 LEK Çmimi me zbritje

21 Sht 10:27 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Termometer dhe hydrometer

19 EUR

11 Sht 18:48 Makina dhe Vegla  ·  Malësi e Madhe

Shitet

150 LEK

08 Sht 15:54 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Vlorë

Biciklete

6 500 LEK

05 Sht 19:54 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Biçiklet ne shitje

5 000 LEK

04 Gush 23:57 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Biciklet

3 500 LEK

03 Gush 10:49 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Biciklet

450 EUR

02 Gush 19:43 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Biciklet

2 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj biciklet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione