Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sharë - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharë,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sharë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 08:19 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Makina qepse profesionale OKAZION

120 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 21:03 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Sharr per dritare alumini dhe pvc

1 800 EUR Çmimi me zbritje

23 Pri 10:24 Makina dhe Vegla  ·  Gjirokastër

Share seganastro

100 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Shk 14:02 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

DEWALT PROFFESIONAL !!!

135 EUR

17 Shk 14:01 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

Share professionale Einhell me bateri

180 EUR

11 Shk 12:15 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shiten vegla pune

1 LEK

16 Jan 19:46 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Share alumini

6 010 EUR

31 Dhj 09:09 Makina dhe Vegla  ·  Sarandë

Share huri mermeri me uje

1 000 EUR

22 Dhj 20:20 Makina dhe Vegla  ·  Dibër

Shiten makineri zdrukthtarie

3 000 EUR

11 Nën 10:29 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Shitet karrel share

8 EUR

24 Tet 19:47 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

STANLEY PROFESSIONAL

175 EUR Çmimi me zbritje

17 Tet 00:50 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Share guri

3 500 EUR

04 Qer 19:37 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

☆☆☆OKAZION SHARE BETONI ☆☆☆PROFESSIONALE

399 EUR

23 Pri 12:01 Makina dhe Vegla  ·  Pogradec

Makineri perpunim mermer dhe granit

4 000 EUR

14 Pri 13:02 Makina dhe Vegla  ·  Dibër

share me uje 380v

1 400 EUR

13 Pri 01:37 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Share guri

1 800 EUR

09 Shk 07:32 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Vegla pune

200 EUR

31 Korr 19:28 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Sharre per prerje hekuri

220 EUR

31 Korr 19:28 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Sharre per prerje hekuri

220 EUR

12 Pri 16:13 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Share druri bango

25 000 LEK

04 Pri 11:52 Makina dhe Vegla  ·  Dibër

Makine share per metrazhe

2 000 EUR

03 Pri 16:50 Makina dhe Vegla  ·  Dibër

Makine share per metrazhe

2 000 EUR

30 Mar 16:42 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Share druri bango

25 000 LEK

21 Mar 15:26 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Share druri bango

25 000 LEK

21 Mar 04:27 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Share druri bango

25 000 LEK

17 Mar 08:57 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Share druri bango

25 000 LEK

24 Jan 11:31 Materiale për ndërtim  ·  Korçë

Edi

19 Nën 11:16 Makina dhe Vegla  ·  Devoll

Share automatike per pvc - alumin

5 000 EUR

14 Maj 22:51 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Share cirkolare me uje

2 000 EUR

30 Pri 09:17 Makina dhe Vegla  ·  Gjirokastër

Share GONJASTER

1 800 EUR

10 Pri 23:22 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

Share mermeri&graniti+Luciduese mermeri

25 002 000 EUR

24 Dhj 09:46 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Grise mishi (3 fazore)

1 LEK

08 Nën 18:25 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Makineri per perpunim druri

7 500 EUR

11 Tet 21:27 Makina dhe Vegla  ·  Devoll

Shitet Share

120 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Sht 15:12 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet seke (share) elektrike

3 500 LEK

08 Korr 17:44 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Share druri shkurtus

350 EUR

10 Qer 16:23 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Paisje per Marangoze

270 EUR Çmimi me zbritje

10 Mar 18:41 Makina dhe Vegla  ·  Devoll

SHARE ALUMINI

1 500 EUR

03 Mar 18:01 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

Gonjaster greke

6 500 000 LEK

30 Dhj 14:35 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

Sharë (Okazion)

2 200 EUR

30 Nën 10:05 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Share disk

1 EUR

05 Sht 15:27 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

STIHL 5200

80 LEK

29 Korr 18:49 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

vegla te pergjithshme

15 Shk 22:27 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Share shirit.(Seganastro)

250 EUR

20 Jan 18:22 Makina dhe Vegla  ·  Korçë

Share me 2 koka

2 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharë | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione