Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Krevat - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Krevat,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Krevat Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 00:21 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dhome Gjumi

40 000 LEK

17 Qer 20:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dhome gjumi

45 000 LEK

17 Qer 18:58 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Durrës

Krevat maxi cosi

18 000 LEK

16 Qer 21:24 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet krevat portatif!

9 000 LEK

16 Qer 15:34 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Korçë

Shiten te gjitha 200€

200 EUR

15 Qer 19:57 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Krevat

10 000 LEK

15 Qer 19:10 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Krevat per femije deri 5 vjec

15 000 LEK

15 Qer 08:34 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Kinderkraft krevat per Femij

100 EUR

15 Qer 01:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Elbasan

Shiten komplet divanesh

300 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 21:36 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Krevat per femije

10 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 16:34 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Shiten dy krevat

40 000 LEK

14 Qer 16:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Shiten dy krevat

40 000 LEK

13 Qer 22:52 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Relaks+Krevat+Govate bebe

35 000 LEK

13 Qer 13:17 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Fier

Krevat per femij

80 LEK

12 Qer 22:24 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Krevat + dyshek

15 000 LEK

12 Qer 16:09 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Elbasan

Krevat per bebe

10 000 LEK

12 Qer 00:07 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Fier

Krevat per femij

10 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Qer 15:30 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Krevat italian

200 EUR

11 Qer 11:42 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shitet divan me hapje (krevat dopjo)

1 000 EUR

10 Qer 13:06 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Okazion per femi

15 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Krevat | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione