Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 02:24 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Krujë

Shitet dere

50 000 LEK

18 Maj 11:09 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Okazion trapan - trapon profesional.

390 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 03:08 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Okazion trapan - trapon profesional

40 000 LEK

17 Maj 00:39 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Mini torno

1 080 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 13:37 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Krujë

Tavolina+Karrige

550 LEK

04 Maj 19:09 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Okazion Trapan matrapik

500 EUR

26 Pri 08:49 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Okazion sharr pendul - radial

26 Pri 08:42 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

SHITET TRAPON , PUNON MONO FAZ DHE 3 FAZOR

50 000 LEK

19 Pri 19:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Krujë

Tavolina+Karrige

550 LEK

05 Pri 20:21 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Krujë

Tavolina+Karrige

550 LEK

05 Pri 19:28 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Krujë

Tavolina+Karrige

550 LEK

05 Pri 01:00 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Pres

250 EUR

19 Mar 10:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Krujë

Tavolina+Karrige

600 LEK

15 Mar 21:21 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Gjenerator 400 kva

15 EUR

09 Mar 21:02 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Krujë

Okazioon !Shitet krevat Foppapedreti!

249 EUR

29 Shk 18:15 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Krujë

Krevat Foppapedreti

250 EUR

20 Shk 22:06 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Krujë

Krevat Foppapedreti

250 EUR

11 Shk 15:00 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

shiten Plan dhe Groses 50-teshe

3 500 EUR

05 Shk 12:13 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Plan dhe Grose 50-tshe

3 500 EUR

30 Jan 14:11 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Volkswagen Touran 2.0

400 000 LEK

29 Jan 18:10 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Volkswagen Touran 2.0

4 000 LEK

29 Jan 18:07 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Krujë

Krevat Fopapedreti

300 EUR

27 Jan 18:29 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Krujë

Karrike

50 LEK

25 Jan 01:36 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Trapan profesional

700 EUR

15 Jan 10:15 Materiale për ndërtim  ·  Krujë

Shes

50 LEK

24 Dhj 12:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Krujë

Depozita dhe zgjoj bletesh.

15 Dhj 22:32 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Krujë

Karrike

50 LEK

12 Dhj 20:07 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Krujë

Govate per bebe

14 000 LEK

12 Dhj 08:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Krujë

Okasion

100 LEK

12 Dhj 08:37 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Krujë

Karrike

1 300 LEK Çmimi me zbritje

29 Nën 16:09 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

pompe per suvatim

400 000 LEK

11 Nën 10:29 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Shitet karrel share

8 EUR

10 Tet 17:39 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Stopa led

20 LEK

10 Tet 10:40 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Term  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Sobe druri

150 EUR

07 Tet 11:18 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Krujë

Divane Kend + dy pupa

500 EUR

01 Tet 21:23 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Krujë

Shes 2 minibare

120 EUR

29 Sht 16:45 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Krujë

Shitet PS5 i ri

450 EUR

19 Sht 13:05 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Krujë

SHES KARROC+SOXHOLINO

120 EUR

18 Sht 18:38 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Makine Qepese Butterfly

10 000 LEK

15 Sht 03:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Krujë

Divane lekure

04 Sht 12:14 Makina dhe Vegla  ·  Krujë

Freze SCM

700 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione