Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigorifer - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frigorifer,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Mar 12:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Berat

Frigorifer

1 LEK

10 Shk 16:15 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model tjeter  ·  Berat

Frigorifer

250 LEK

14 Sht 19:02 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Candy  ·  Berat

Frigorifer

2 000 LEK

14 Sht 18:58 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Candy  ·  Berat

Frigorifer

1 000 LEK

09 Nën 00:56 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Frigorifer freskues vitrin

150 000 LEK

08 Tet 15:34 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Berat

Frigorifer

450 LEK

08 Tet 15:14 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Berat

Frigorifer

450 LEK

02 Jan 16:06 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Frigorifer freskues

1 LEK

01 Gush 16:37 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Frigorifer Banak 2m

1 100 EUR

28 Pri 03:08 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Frigorifer ngrir dhe freskues

800 000 LEK

23 Tet 06:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Berat

Frigorifer

200 EUR

19 Tet 22:07 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Pajisje Marketi Mishi

14 Gush 12:16 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Frigorifera mishi

26 Korr 05:30 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Frigorifer Ariston

40 EUR

22 Gush 22:26 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Okazion

13 Qer 07:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Berat

Shitet fridorifer pitsos

26 000 LEK

16 Maj 17:10 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Frigorifer da lux

220 LEK

15 Mar 13:57 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Berat

Komplet divanesh

20 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frigorifer | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione