Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karrike lokali - Tryeza dhe Karrige Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karrike lokali,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Karrike lokali Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Dhj 15:55 Tryeza dhe Karrige  ·  Korçë

Karrike lokali

2 500 LEK Çmimi me zbritje

16 Mar 18:18 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Karrike lokali te perdorura

1 500 LEK

12 Shk 15:23 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shiten tavolina karrike dhe kolltuqe lokali

1 LEK

05 Shk 12:32 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Tavolina kolltuqe karrike lokali

1 LEK

03 Tet 21:22 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Tavolina dhe karrige ne shitje

2 000 LEK

19 Korr 13:12 Tryeza dhe Karrige  ·  Elbasan

Karrike tavolina

23 Maj 18:49 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Okazion! Paisje lokali

18 Tet 21:24 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shiten karrike metalike lokali

25 000 LEK

21 Sht 08:51 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Karrike

3 000 LEK

28 Jan 09:24 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

SUPER OKAZION SHITEN 6 KOMPLETE LOKALI

15 000 LEK

02 Sht 00:36 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shiten 11 karike

22 000 LEK

01 Sht 12:55 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Tavolina karrike lokali

250 000 LEK

15 Korr 10:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Arredim lokali

21 Qer 19:57 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Tavolina

3 000 LEK

01 Sht 16:01 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shiten karrike dhe tavolina për bar cafe

1 000 000 LEK

26 Gush 11:48 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Tavolin+karrike hekuri lokali

35 000 LEK

01 Shk 10:35 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Karrike lokali

12 000 LEK

11 Sht 12:05 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Karrike

2 000 LEK

23 Maj 19:45 Tryeza dhe Karrige  ·  Elbasan

Karrike tavolina

14 000 LEK

31 Mar 20:49 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

OKAZION!!SET KARRIKE+TAVOLINE LOKALI

60 000 LEK

16 Tet 16:30 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Tavolina karrike

330 EUR

06 Gush 18:35 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

3 Karrike per perdorim lokali ose kuzhine

9 000 LEK

03 Korr 18:35 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Tavolina lokali

800 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karrike lokali | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione