Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dyqan - Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dyqan,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Dyqan Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Qer 14:31 Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Shiten rafte dhe manekina

45 000 LEK

02 Qer 14:02 Dyqan Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Tavoline Mbledhje 600x140

400 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
30 Maj 21:15 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Krevate te rinj me dyshek

200 LEK

20 Maj 09:06 Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Shiten pajisjet e nje dyqani rrobash

30 000 LEK

11 Maj 14:12 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Ndriques per zyra

100 EUR

Online Shitësit të Besuar
08 Maj 02:54 Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Shiten rafte

2 700 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 02:53 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Tiranë

Mobilje Televizori e Re

25 000 LEK

08 Maj 02:53 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Tiranë

Mobilje Televizori e Re

25 000 LEK

07 Maj 18:01 Të tjera  ·  Tiranë

Manikinen dyqan veshje

25 EUR Çmimi me zbritje

07 Maj 13:38 Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Mobilje

04 Maj 09:39 Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Shiten okazion

15 Pri 21:38 Të tjera  ·  Tiranë

Drita led dekorative me energji solar 30metra

3 500 LEK

14 Pri 16:12 Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Raft

15 000 LEK

28 Shk 10:01 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Krevat dopjo 250€ me dyshek

250 EUR

27 Shk 08:06 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Stol Jysk

12 000 LEK

03 Dhj 16:03 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shitet divan i ri

50 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dyqan | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione