Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjumi - Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjumi,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gjumi Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:35 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Shes dhome gjumi

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 00:21 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dhome Gjumi

40 000 LEK

17 Qer 20:50 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dhome gjumi

45 000 LEK

15 Qer 17:43 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Kurbin

Mobilje per dhome gjumi!

200 EUR

15 Qer 10:14 Të tjera  ·  Durrës

SHITEN 3 PAL DYER TE BRENDESHME DURRES

130 LEK

14 Qer 19:27 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

Dhime gjumi per cift

1 700 EUR

14 Qer 19:17 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

Dhome gjumi femijesh

300 EUR

12 Qer 16:08 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Pogradec

Shitet dhomë gjumi!

900 000 LEK

12 Qer 10:24 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Okazion komodin per dhom gjumi

10 Qer 20:36 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Shitet dhome gjumi 600

600 LEK

09 Qer 19:51 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Shiten 2 komodina 1500 leke copa

1 500 LEK Çmimi me zbritje

09 Qer 10:20 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

Dhome gjumi e kompletuar

60 000 LEK

Online
06 Qer 10:09 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Shitet dhome gjumi, Tirane

04 Qer 20:36 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dhome gjumi

32 000 LEK

03 Qer 18:10 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet pajisje per vrasjen e mushkonjave

800 LEK Çmimi me zbritje

03 Qer 15:40 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Mobilje per dhome gjumi

100 EUR

02 Qer 18:05 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Vlorë

Dollap per dhome gjumi

150 LEK

02 Qer 17:36 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Vlorë

OKAZION Dhome gjumi e kompletuar

50 000 LEK

01 Qer 20:07 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dhome gjumi

900 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 17:19 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

dhome gjumi

400 EUR

28 Maj 13:47 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dollape per dhome gjumi

350 EUR

24 Maj 22:44 Mobilje për kuzhinë  ·  Fier

Mobileri Lindi

23 Maj 06:47 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dhome gjume

30 000 LEK

22 Maj 19:34 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Shes mobilje per dhome gjumi

15 000 LEK

21 Maj 12:37 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Korçë

Shitet dhome gjumi!!

1 000 EUR

20 Maj 14:37 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dhome gjumi per cift ne shitje

1 000 EUR

17 Maj 21:17 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Ambazhur per dhome gjumi

800 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 21:03 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet per dhome gjumi djem

30 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 18:30 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shitet kend me hapj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjumi | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione