Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat - Makina dhe Vegla Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Makina dhe Vegla,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Makina dhe Vegla | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 19:21 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Frigorifer Funerali 2 pjesesh

1 100 EUR

04 Qer 08:19 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Makina qepse profesionale OKAZION

120 EUR Çmimi me zbritje

21 Pri 14:15 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Gurë zmerile radifike

06 Nën 06:16 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Motorrseke HUSQVARNA

350 LEK

18 Mar 22:56 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

maqina qepese

65 EUR

18 Mar 14:09 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Lazer 3W me sipërfaqe pune 8*8cm

260 EUR

Shitësit të Besuar
01 Pri 15:13 Makina dhe Vegla  ·  Kukës

Lavazh - Autolarje Stihl Original

270 EUR

07 Dhj 17:10 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal per fryrje

40 EUR

10 Korr 09:36 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

SHITET GJENERATOR GJERMAN 500€

500 EUR

13 Pri 09:39 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Disk diamondi SPECTRUM 450X25.4MM

230 EUR Çmimi me zbritje

02 Jan 03:32 Makina dhe Vegla  ·  Kukës

saldatrice ac dc tig per alumine inokse

11 Korr 14:45 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet Gjeneratori ne gjendje perfekte

2 500 EUR

04 Qer 08:34 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Frezë dore Dremel

5 000 LEK

19 Shk 10:18 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Per shitje

300 LEK

17 Shk 17:12 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Xhama origjinal normal c klas 2007-2008 te mbrapm

150 EUR

28 Mar 16:49 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet kompresori per ngjyrosje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Makina dhe Vegla | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione