Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vila | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:39 Vila  ·  Elbasan

Shtepi dy kateshe

85 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:01 Vila  ·  Elbasan

SHITET SHTEPIA PRIVATE elbasan

90 000 EUR

Shitësit të Besuar
20 Maj 09:49 Vila  ·  Elbasan

shitet vile dy kate me dy poste parkimi per automjete

195 000 EUR

07 Maj 13:55 Vila  ·  Elbasan

Shtepi me qera.

500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
18 Pri 07:44 Vila  ·  Elbasan

Jepet me qera.

350 LEK / muaj

13 Pri 06:56 Vila  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE BUJQËS, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

31 Mar 18:34 Vila  ·  Elbasan

Shitet

200 000 EUR

03 Mar 19:42 Vila  ·  Elbasan

SHITEN VILA BANIMI

250 000 EUR

21 Shk 13:49 Vila  ·  Elbasan

Vile DY Kateshe plus kopesht

86 500 EUR Çmimi me zbritje

21 Jan 14:49 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Elbasan

Vile me qera ne Elbasan

40 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
20 Jan 19:33 Vila  ·  Elbasan

Shitet Vila

120 000 EUR

12 Jan 10:48 Vila  ·  Elbasan

SHITET; VILE 3 KATESHE E MOBILUAR

400 000 EUR

03 Dhj 22:34 Vila  ·  Elbasan

Vile 3 Kate Elbasan

250 000 LEK

22 Nën 11:41 Vila  ·  Elbasan

Shitet, Vile, Elbasan.

90 000 EUR

17 Tet 20:44 Vila  ·  Elbasan

SHITET VILA ME CMIM OKAZION

200 000 EUR

13 Tet 00:05 Vila  ·  Elbasan

SHITET VILA

120 EUR

14 Sht 08:34 Vila  ·  Elbasan

SHITET SHPI NE BELESH VILLE

120 000 EUR

08 Sht 14:11 Vila  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

17 Gush 01:11 Vila  ·  Elbasan

❌OKAZION❌

16 000 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Gush 20:06 Vila  ·  Elbasan

Shitet Vila

120 000 EUR

26 Pri 23:40 Vila  ·  Elbasan

Shtepi ne Elbasan

275 000 EUR

15 Pri 11:05 Vila  ·  Elbasan

Shitet dyqani 51m2

25 Mar 13:36 Vila  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA VILE 2-KATESHE , ELBASAN

20 000 LEK / muaj

25 Mar 13:32 Vila  ·  Elbasan

❌OKAZION❌ SHITET VILË 3-KATËSHE , ELBASAN.

20 000 000 LEK

24 Mar 12:25 Vila  ·  Elbasan

Shitet Bar Restorant Motel 'Ura 13' Bradashesh Elbasan

300 000 EUR

18 Mar 10:27 Vila  ·  Elbasan

Vile me qera ditore

15 Shk 15:14 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA VILË NË KUSARTH, ELBASAN

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
24 Jan 09:46 Vila  ·  Elbasan

Vile ne Elbasan

700 000 EUR

15 Jan 21:06 Vila  ·  Elbasan

Shitet vile

12 Jan 03:58 Vila  ·  Elbasan

SHITEN ose NDERROHEN

70 000 EUR

28 Nën 15:27 Vila  ·  Elbasan

vile

25 Nën 09:25 Vila  ·  Elbasan

SHITET VILE

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vila | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione