Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Selit - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 27

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Selit,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Selit Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Qer 14:57 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1 Selit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Maj 10:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Rruga Ilio Dilo Shepeli Selit Tiran

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
01 Maj 10:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Selit

157 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Maj 10:15 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2+depo Selit

174 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Korr 21:30 Shtëpi  ·  Tiranë

�� Shitet Super Apartament 2+1+2 te Komuna Parisit dhe Selit

157 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Qer 10:25 Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET SHTEPI ME QERA NE SELIT 3000 LEK

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Shk 11:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera ,cmimi 35000 leke ,Selit

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Nën 21:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Kerkoj per te ndar qeran me nje cun

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Nën 18:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Garsoniere me qira te shkolla 1 qershori selit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Mar 22:19 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi truall

02 Gush 10:01 Shtëpi  ·  Tiranë

Rruga Ilio Dilo Shepeli Selit Tiran

265 000 EUR

Numri i dhomave: 8
02 Gush 09:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qira ne Selit!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
30 Korr 14:17 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Korr 10:53 Shtëpi  ·  Tiranë

OKAZIONNNN!!!! Jepet Shtepi Me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
27 Maj 14:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Rruga Ilio Dilo Shepeli Selit Tiran

270 000 EUR

Numri i dhomave: 8
26 Maj 12:52 Shtëpi  ·  Tiranë

Rruga Ilio Dilo Shepeli Selit Tiran

27 000 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Maj 11:15 Shtëpi  ·  Tiranë

Rruga Ilio Dilo Shepeli Selit Tiran

270 000 EUR

12 Pri 01:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Vile

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Qer 13:09 Shtëpi  ·  Tiranë

jepet me qera

25 000 LEK /

Numri i dhomave: 2
18 Qer 13:15 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet

200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
13 Qer 23:33 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet ose jepet me qera

135 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
12 Nën 18:20 Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Nën 22:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera ne selit 2+1 ose 1+1

15 Tet 11:05 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

2 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Sht 16:15 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Qer 19:22 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi ne Tirane

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Selit | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • selite në kategorinë Apartamente
  • selite në kategorinë Apartamente
  • selite në kategorinë Ambiente biznesi
  • Selite në kategorinë Shtëpi
  • Selite në kategorinë Vila
  • Selite në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • selite në kategorinë Dhoma
  • selite në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • selite në kategorinë Dyqane dhe Trafika
  • Selite në kategorinë Moped (nën 50cc)

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione