Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Garzionere - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 14
Durrës , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Garzionere,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Garzionere Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 11:50 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera garzionere 5 maj

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Shk 14:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Garzionere me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
25 Nën 19:50 Shtëpi  ·  Tiranë

Kerkoj shtepi me qera

24 Nën 03:26 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera Garzionere

16 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
14 Mar 22:46 Shtëpi  ·  Tiranë

Kinostudio garzionere me qera

170 LEK

Numri i dhomave: 2
09 Jan 20:07 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Shtepi Ne Durres Kompleksi Rotondo 35,000€

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Sht 20:01 Shtëpi  ·  Tiranë

Garzionere ne Tirane

Numri i dhomave: 2
08 Pri 05:52 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera Garzionere

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Pri 21:28 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi prej 40m2 te Asllan Rusi

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
03 Pri 21:24 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi tek Rruga Ali Demi

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
03 Pri 02:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet garzionere me qera ,Shkolla kushtrimi Lirise

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Pri 02:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepen me qira garzonere Ali Demi

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Shk 13:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Garzionere

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Gush 21:25 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Garzionere me qera afer Bulevardit teri

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Gush 12:44 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera garzionere

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Garzionere | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione