Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 160
Durrës , 51
Vlorë , 25
Fier , 23
Elbasan , 16
Korçë , 13
Shkodër , 11
Kavajë , 8
Lushnjë , 8
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:33 Shtëpi  ·  Tiranë

POROSIT TANI SHTEPIA PUSHIMI LUKSOZE

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 02:42 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Dhermi, Shitet Shtepi Fshati, Pran Sheshit Petro Marko

258 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 02:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Dukat, Shitet Shtepi Antike Fshati, Afer Qendres Dukat Fshat

94 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Shtëpi  ·  Tiranë

�� SHTEPI ME QERA MUJORE OSE DITORE QYTETI STUDENTI ❌️

260 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 18:32 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Rruga Medar Shtyll

158 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:02 Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA DITORE OSE MUJORE QYTETI STUDENTI

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
18 Qer 14:24 Shtëpi  ·  Tiranë

Super Prone Okazion Kamez

333 900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
13 Qer 09:44 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet Ambient Biznesi Zyre Dyqan tek Eleonora

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
11 Qer 13:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile 3 Kateshe Tregu Industrial Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
11 Qer 13:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
11 Qer 13:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
11 Qer 13:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile ne Plazh Iliria Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar
11 Qer 13:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile+Ambjent Biznesi Xhafezotaj Durres

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
04 Qer 11:40 Shtëpi  ·  Berat

Shitet shtepia

9 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
01 Qer 19:17 Shtëpi  ·  Berat

Banesa Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
29 Maj 08:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me Qera Shtepi e Sapo Mobiluar cdo gje e Re!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 17:53 Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet shtëpi në Selenicë Vlorë

29 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
23 Maj 22:54 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet shtepia me qera ne afersi te stacionit te trenit.

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Maj 12:17 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera shtepi private Stacioni Trenit.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
13 Maj 17:54 Shtëpi  ·  Fier

Apartamenti 2+1 ne fier

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
12 Maj 18:17 Shtëpi  ·  Lezhë

SHITET SHTËPI PRIVATE

720 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 7
04 Maj 09:28 Shtëpi  ·  Durrës

Durres, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 6

Numri i dhomave: 2
24 Pri 17:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera Shtepi Private 3+1+2 Plazh Iliria Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
23 Pri 18:33 Shtëpi  ·  Tiranë

KERKOJ SHTEPI DURRES

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
20 Pri 12:44 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Shtepi Private 3-Katëshe Prane Ish Kënetë Durres

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
10 Pri 22:36 Shtëpi  ·  Kavajë

Shitet shtepi ne Kavaje prane Kishes

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
08 Pri 20:33 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtëpi me qera 2+1 Sauk

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Pri 13:07 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 110m2 ne katin e 2 banese private e mobiluar !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
28 Mar 16:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Shtepi Private Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
28 Mar 15:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vilë Vila e Zogut Durrës

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
28 Mar 15:48 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile 4-Kateshe Durres

Numri i dhomave: 9
Shitësit të Besuar
12 Mar 15:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, 2+1,Kenet, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
11 Mar 18:30 Shtëpi  ·  Tiranë

2+1 me qera Sauk

11 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
11 Mar 18:25 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Mar 18:43 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtëpi me qera 2+1 Sauk

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
03 Mar 20:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet 2+1 me qira, prane Porta e Gjelber, Sauk Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
19 Shk 17:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile 2-kateshe Nishtulla Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
16 Shk 15:53 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile Ne Shkozet

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Shk 19:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Shk 13:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Akuarium dhe peshq

270 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
29 Jan 18:09 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Jan 08:50 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Jan 15:43 Shtëpi  ·  Gjirokastër

OKAZION - SUPER VILE NE SHITJE + GUEST HOUSE

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
30 Dhj 22:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Dhj 11:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet super Apartament 2+1+Bllk ��ATSH , Pazari I Ri

139 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Dhj 18:35 Shtëpi  ·  Durrës

Okazion Shitet Shtepia Ne Shkozet

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 20:26 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera shtepi ne Durres

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
08 Dhj 17:10 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 21 Dhjetori

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Dhj 16:39 Shtëpi  ·  Tiranë

Shiten 3 apartamente 1+1 Stacioni i Trenit

298 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione