Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Orikum - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Orikum,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Orikum Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM !

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

���� SHITET APARTAMENT 2+1 NË ORIKUM,VLORË

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 03:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ORIKUM,VLORË

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar

Sot 03:50
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ORIKUM.

127 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

���� SHITET APARTAMENT 2+1 NË ORIKUM,VLORË

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 03:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ORIKUM,VLORË

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 03:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

���� SHITET APARTAMENT 2+1 NË ORIKUM,VLORË

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 03:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM !

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM!

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM!

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM

99 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 03:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM!

1 250 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 03:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM!

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM !

99 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM !

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT NE ORIKUM 1+1!

1 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 02:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT NE ORIKUM 1+1!

1 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 02:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet, Apartament 1+1, Orikum

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 02:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet, Apartament 2+1 +2, Orikum

127 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 01:59 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament For Sale in Orikum!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 01:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM, VLORE

111 290 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 01:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shiten Dy Garsoniere në Orikum!

72 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM, VLORE

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM, VLORE

126 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 00:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM, VLORE

127 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 1+1 NE RRADHIME, VLORE

92 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM, VLORE

159 650 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM, VLORE

109 275 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE ANESORE DETI NE ORIKUM, VLORE

109 275 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM, VLORE

106 950 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM, VLORE

107 415 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Apartamente  ·  Vlorë

REZIDENCE LUNGO MARE

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Orikum | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione