Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qera yzberisht - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera yzberisht,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qera yzberisht Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 01:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1+BLK ME QERA NE YZBERISHT 550 EURO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE YZBERISHT 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:34 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera hyrje pallati

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Yzberisht, 400€/m

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Dje 18:48 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1,YZBERISHT

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Qera, Pjesë Vile, Yzberisht, Tiranë - 350€ | 110m²

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Ne Yzberisht (ID B220742) Tirane

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 17:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera Ne Yzberisht (ID B220688) Tirane.

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 16:44 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera 2+1 ne Grand Gallery Yzberisht-Astir. ��

46 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:06 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne yzberisht 32.000L

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 15:59 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Dyqan/Magazine me qera Yzberisht

40 000 LEK / muaj

Dje 13:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 320 YZBERISHT

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 10:34 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Ambjent komercial

850 EUR /

Dje 02:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Yzberisht prane KMY-se

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 20:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Yzberisht.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 20:26 Shtëpi  ·  Tiranë

Garsoniere me qera

Numri i dhomave: 1
15 Pri 20:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Yzberisht!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
15 Pri 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Yzberisht, Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 19:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Yzberisht.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 15:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Ambient Biznesi, Yzberisht. UNA39106

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 15:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Kati I Nje Vile 3+1 Me Qera Ne Yzberisht, (ID BV22201), Tira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
15 Pri 14:25 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 ne Yzberisht

Numri i dhomave: 2,5
15 Pri 11:46 Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Yzberisht.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Pri 10:48 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 Kompletuar ne Yzberisht

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Pri 09:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Yzberisht UNA39385

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
14 Pri 16:23 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Yzberisht

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
13 Pri 15:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 500 EURO YZBERISHT

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera yzberisht | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione