Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ps3 - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ps3,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ps3 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qira tek Pazari i Ri!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT NE SHITJE 3+1+2 + POST PARKIMI

143 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+Papafingo

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QIRA

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

ZYRE PER QIRA TEK STADIUMI DINAMO

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET SHTEPI PRIVATE 2+1 ME QIRA

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TE SHESHI WILLSON

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per qira , Selvia

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 17:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Ne Rezidencen Prima vera shitet apartament 2+1

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 17:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT LLUKSOZ 3+1 ME QIRA NE RRUGEN E KAVAJES

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 17:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qira te Liqeni i Thate!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 17:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA KOMUNA E PARISIT

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 17:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Ofrohet per qira apartament 2+1+2 21 Dhjetori

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 17:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 DY BALLKONE

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 17:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepen me qera dy apartamente per airbnb tek stadiumi dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 17:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SELITE!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 07:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TE BULEVARDI I RI

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 07:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qira te Mine Peza!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 07:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ALI DEM!

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 07:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qira 1+1,Shkolla Baletit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 07:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

VILE 2 KATESHE PER QIRA

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 07:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

QENDER POST Parkimi ne shitje

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Online Shitësit të Besuar
14 Pri 14:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET PER QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK ELEONORA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ps3 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Ps3 ps3 Ps3 Ps3 Ps3 ps3 Ps3 PS3 ps3 Ps3

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione