Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lavazh me qera - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lavazh me qera,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lavazh me qera Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:04 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke me qera

28 Mar 14:36 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Jepet me qera

500 EUR / muaj

10 Nën 21:08 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Okazion!

09 Korr 23:49 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

jepet toka me qera

600 LEK / muaj

09 Korr 18:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

toke me qera

600 LEK / muaj

09 Korr 17:55 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

toke me qera

600 LEK / muaj

04 Maj 13:53 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke me qera

08 Sht 20:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet/ qera/ bashkepunim. 80metra katror i investuar.

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
08 Sht 15:36 Apartamente  ·  Tiranë

Apatament me qera rruga Jordan Misja

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Gush 16:14 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

jepet me qera

15 Gush 13:29 Vila  ·  Tiranë

Tirane, Shitet Vile 3 Katshe 600 m² (Rruga Panorama)

1 000 000 EUR

04 Maj 20:32 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jepet me qera

15 Mar 23:45 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Ambjent me Qera Misto mame

09 Dhj 20:27 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

shitet biznesi okazion

130 000 EUR

12 Tet 14:31 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Jepet ven per lavazh servis makinash etj

1 300 EUR / muaj

20 Maj 19:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke me Qera Yzberisht-Tirane

500 EUR / muaj

26 Jan 10:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Kerkoj vend parkimi dhe lavazh me qera

500 EUR / muaj

08 Dhj 13:49 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Qera

16 Tet 16:10 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Shitet Ndertesa Tirane

550 000 EUR

28 Maj 21:55 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
03 Maj 11:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jepet me Qera Truall per Parkim/zhvillim aktivitet

200 EUR / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lavazh me qera | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione