Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartment - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Sarandë

Apartamente , 125
Shtëpi , 11
Dhoma , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartment,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartment Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Qer 08:37 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament në Sarandë

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Qer 14:15 Apartamente  ·  Sarandë

Two bedroom apartment for rent

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
15 Qer 14:11 Apartamente  ·  Sarandë

One bedroom apartment for rent

Numri i dhomave: 1
11 Qer 23:27 Apartamente  ·  Sarandë

Shitet-> Apartament 3+1+2ne qender Sarande

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 16:48 Apartamente  ·  Sarandë

Apartment in Saranda with certificate

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Qer 07:24 Apartamente  ·  Sarandë

Shitet apartment 2+1 i mobiluar

119 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Maj 18:47 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 2
27 Maj 10:34 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament per Shitje

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
25 Maj 12:30 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament ne shitje

Numri i dhomave: 2
21 Maj 19:43 Apartamente  ·  Sarandë

Hyrje 1+1 e mobiluar me pamje nga deti

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Maj 11:32 Apartamente  ·  Sarandë

Sale! Apartment 1+1 Sea view in Saranda!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Maj 10:41 Shtëpi  ·  Sarandë

Apartament 1+1 per shitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Maj 03:08 Apartamente  ·  Sarandë

apartment for rent

55 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
04 Maj 19:47 Apartamente  ·  Sarandë

Sale of apartment 2+1 in Saranda

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Pri 11:14 Apartamente  ·  Sarandë

Penthouse prodaja sa zakupcima Beograd Karaburma zakupljena

124 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
07 Pri 10:20 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet apartament me qera vjetore!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Pri 17:22 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera vjetore

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Mar 10:09 Shtëpi  ·  Sarandë

Apartment 38 sqm in Koder/Sarande for Sale

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Jan 11:44 Apartamente  ·  Sarandë

Kerkoj apartment ose garsoniere

Numri i dhomave: 1,5
14 Jan 14:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

Apartment me qera me pamje nga deti

400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
13 Jan 17:58 Apartamente  ·  Sarandë

Apartment in Saranda 1+1

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Dhj 15:13 Apartamente  ·  Sarandë

2+1 Appartment in Saranda with a plot of land

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Dhj 14:16 Apartamente  ·  Sarandë

2+1 Appartment in Saranda with a plot of land

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Dhj 13:47 Apartamente  ·  Sarandë

Apartment for rent

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Dhj 06:02 Apartamente  ·  Sarandë

Apartmen for sale 1+1 furnished in Sarande

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Nën 09:23 Apartamente  ·  Sarandë

Shitet Apartment 2+1+2+2, Me pamje nga Deti Sarande. 1700€/m

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Nën 09:12 Apartamente  ·  Sarandë

Shitet Apartment 96m2 + 60m2 Veranda, Me Pamje nga Deti

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Nën 09:48 Apartamente  ·  Sarandë

SHITET apartment 2+1

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
03 Nën 13:16 Apartamente  ·  Sarandë

Shitet

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
30 Tet 12:01 Apartamente  ·  Sarandë

apartment

85 000 LEK

Numri i dhomave: 2
29 Tet 15:09 Apartamente  ·  Sarandë

apartment

85 000 LEK

Numri i dhomave: 2
10 Tet 00:05 Apartamente  ·  Sarandë

shitet apartment 1+1

50 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Tet 15:38 Apartamente  ·  Sarandë

Duplex Apartment on SALE with private beach

330 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
12 Sht 03:08 Apartamente  ·  Sarandë

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
26 Gush 14:15 Dhoma  ·  Sarandë

Fully furnished studio-apartment for daily rent!

70 EUR / ditë

26 Gush 14:14 Dhoma  ·  Sarandë

Fully furnished studio-apartment for daily rent!

60 EUR / ditë

31 Korr 15:11 Apartamente  ·  Sarandë

Two bedroom apartment

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Korr 15:11 Apartamente  ·  Sarandë

Two bedroom apartment

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Korr 13:43 Apartamente  ·  Sarandë

Apartment me qera

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
25 Qer 16:49 Apartamente  ·  Sarandë

Long-term apartment

01 Qer 14:52 Apartamente  ·  Sarandë

SHITET Apartament 3+1

132 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Maj 18:14 Apartamente  ·  Sarandë

apartament me qera në Sarandë

30 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
17 Maj 23:47 Apartamente  ·  Sarandë

Apartment me qera ne qender te Sarandes

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Pri 11:11 Apartamente  ·  Sarandë

Apartment 1+1 te Univers City Prane Qtu, 42000 €

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Mar 14:21 Apartamente  ·  Sarandë

Shitet apartment- Apartment for sale

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Shk 16:03 Apartamente  ·  Sarandë

SHITET Apartament 2+1 ma pamje frontale nga deti

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
26 Shk 09:41 Shtëpi  ·  Sarandë

Shitet per arsie emigrimi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartment | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione