Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

yrshek - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe yrshek,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj yrshek Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:53 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 ne Shitje Yrshek Tirane

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Qer 08:10 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtëpi me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Qer 14:49 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 ne Shitje Yrshek Tirane

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Qer 10:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 ne Shitje Yrshek Tirane

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
05 Qer 13:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 ne Shitje Yrshek Tirane

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
31 Maj 01:25 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne yrshek kashar 45000€

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Maj 16:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

(A) �� SHITET SHTËPI E VJETËR + 700M² TOKË, YRSHEK!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
14 Maj 09:03 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Vile perballe QTU, Yrshek!

320 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
30 Pri 16:29 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi 2+1 me qera ngjitur me Lajthiza Invest sha

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
11 Pri 14:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera 200 euro/muaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Shitësit të Besuar
09 Nën 11:43 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET SHTËPI PRIVATE, 3 KATE, NË YRSHEK

279 000 EUR

Numri i dhomave: 4
05 Nën 16:20 Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1 afer Top Chanel

300 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
28 Sht 19:58 Vila  ·  Tiranë

Shitet Vile ne Yrshek, Kashar !

310 000 EUR

19 Sht 20:35 Shtëpi  ·  Tiranë

Okazion! Shtepi tre kate! Vile

175 000 EUR

Numri i dhomave: 9
16 Qer 16:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Vilë, Komuna Kashar (Vi506061)

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Qer 10:47 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Me QeRA Magazin kapanon 200 m2

500 EUR / muaj

10 Qer 23:46 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

tok per vil ndrrohet me hyrje me makin

45 000 EUR

28 Maj 15:46 Vila  ·  Tiranë

Jepet vile me qera

21 Mar 16:11 Shtëpi  ·  Tiranë

JAPIM ME QIRA VILE 3-KATESHE, NE YRSHEK

500 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Nën 18:29 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
10 Gush 12:03 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera 1+1 ne yrshek

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
13 Pri 14:17 Vila  ·  Tiranë

Jepet me qera Vila 3 kateshe

2 000 EUR / muaj

26 Mar 12:52 Vila  ·  Tiranë

Shesim vile 3-kateshe,te investuar,Yrshek.

04 Jan 23:02 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me 3 dhoma, jepet me qera 200€\muaji

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
07 Sht 17:41 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Me qera ambient

28 Tet 13:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jepet toke me qera Yrshek Tirane

999 999 EUR / muaj

28 Tet 07:37 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi me dekomenta te rregullta

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
14 Gush 10:55 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 7
13 Pri 11:47 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jepet Toke me qera

500 EUR / muaj

05 Shk 19:45 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi

Numri i dhomave: 7
01 Shk 10:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Shitet Trualli

28 000 EUR

04 Nën 16:02 Apartamente  ·  Tiranë

Super OKAZION! Shitet Apartament 1+1!

22 600 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Korr 11:43 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament ne Yrshek!

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Korr 12:18 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje ne Yrshek

32 900 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Mar 10:22 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Yrshek, Toke Per Shitje

800 000 EUR

02 Mar 15:20 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi e re me qera Yrshek/perball QTU

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj yrshek | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • yrshek në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • yrshek në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • yrshek në kategorinë Apartamente
  • yrshek në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • Yrshek në kategorinë Shtëpi
  • yrshek në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • yrshek në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • yrshek në kategorinë Vila
  • yrshek në kategorinë Shtëpi
  • yrshek në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione