Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

lin - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj lin Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Gush 15:40 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

SHITET TOKE NE LIN/ POGRADEC

70 EUR

08 Gush 11:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Super okazion

300 000 EUR

31 Korr 09:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Shitet vile ne Lin, Pogradec

400 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
13 Jan 20:44 Vila  ·  Pogradec

Shitet resort

3 000 000 EUR

07 Korr 21:38 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet shtepi 2 katëshe

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
07 Tet 14:23 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Shitet Toke

93 000 EUR

07 Tet 14:02 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Shitet Toke

200 000 EUR

23 Qer 11:16 Apartamente  ·  Pogradec

APARTAMENT NE FSHATIN TURISTIK LIN

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
07 Pri 00:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Shkembet-2200 metra

12 000 000 LEK

28 Pri 15:28 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

shitet Toka ... Pogradec—Lin

28 Pri 11:56 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Pogradec lin

55 EUR

22 Pri 17:56 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Shitet toke ne Lin Pogrades

10 000 EUR

13 Shk 20:13 Dhoma  ·  Pogradec

Shitet me gjysmen cmimin e tregut toke ne liqeni.

100 LEK / muaj

25 Mar 00:10 Shtëpi  ·  Tiranë

Okazion! Qera 2+1- 2 Tualete 2 ballkone e mobiluar

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Tet 18:11 Shtëpi  ·  Pogradec

Super okazion Shtepi banimi ne lin

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Sht 17:28 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Shes toke

28 500 EUR

29 Gush 17:03 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Toke ne Pogradec

26 Gush 22:20 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet shtepi

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Qer 12:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Toke ne Pogradec

2 500 EUR

11 Mar 10:21 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me Qera 1+1 ne YZBERISHT

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Shk 20:29 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera ne Yzberisht

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Jan 14:31 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament 2+1 ne Pogradec

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Jan 19:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Okazion toke ne lin te pogradecit 250 mk

15 EUR

03 Jan 17:56 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera ne Yzberisht

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Dhj 11:51 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet shtepi 2-kateshe ne fshatin Udenisht

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
10 Sht 14:33 Shtëpi  ·  Pogradec

Magazine me siperfaqe 1300 m 2 dykateshe

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 130
16 Gush 17:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pogradec

Shitet tokë

10 Jan 17:49 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepia ose me Qera Bregu i Diellit L e Re

Numri i dhomave: 8

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lin | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Linde në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • lincoln në kategorinë Makina | Volvo | S80
  • Lincoln në kategorinë Makina | Chrysler
  • lincoln në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • lincoln në kategorinë Makina | Dodge
  • Lincoln në kategorinë All Category
  • Lincoln në kategorinë Apartamente
  • Lincoln në kategorinë Makina | Lincoln | Navigator
  • Lincoln mkx në kategorinë Makina
  • Lincoln në kategorinë Makina | Cadillac | Escalade

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione