Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vala mar - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vala mar,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vala mar Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

VALA MAR" RESIDENCES, GJIRI I LALZIT

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 21:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Modern 1+1 + Post Parkimi për Shitje Next to Vala

170 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 20:25 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 20:25 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

178 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 20:04 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENTE 1+1 & 2+1 & 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 20:04 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 19:03 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:03 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

218 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 17:32 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENTE 1+1 & 2+1 & 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

218 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 17:32 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

123 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 17:30 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENTE 1+1 & 2+1 & 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

123 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 16:34 Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 2+1 te kompleksi Vala Mar, Hamallaj

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:34 Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1 te Kompleksi Vala Mar, Hamallaj

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 15:28 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT/NEXT TO VALA MAR

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Dje 14:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament Modern 1+1 + Post Parkimi për Shitje Next to Vala

170 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 08:16 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 08:16 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

208 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 03:24 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

218 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
02 Qer 20:14 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Durrës

Shitet toka ne hamallaj

15 EUR

14 Maj 09:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VALA MAR RESIDENCE!

315 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
27 Mar 13:58 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament luksoz tek Arena, Rtsh, Coin !

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Shk 11:59 Apartamente  ·  Durrës

Shkëmbim apartamenti buzë detit me apartament ne Tiranën

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
18 Shk 19:36 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament luksoz tek Arena, Rtsh, Coin !

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Shk 19:31 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet/jepet me qera penthouse/zyre Coin !

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Shk 14:49 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet/jepet me qera penthouse/zyre Coin/Arena/Rtsh !

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Shk 12:48 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet/jepet me qera penthouse/zyre Coin !

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Shk 08:32 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament luksoz tek Coin dhe Arena !

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Shk 09:02 Apartamente  ·  Tiranë

Penthouse ne qender te Tiranes !

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Jan 21:13 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament luksoz ne qender te Tiranes !

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Jan 14:39 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Durrës

Tok truall

35 000 EUR

31 Dhj 08:24 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Durrës

Shitet tok truall 500m2..35000€

35 000 EUR

16 Dhj 18:14 Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1 , “Next to Vala Mar”, Gjiri i Lalëzit

220 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
07 Dhj 10:51 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Post Parkimi Valamar Residence

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Gush 10:38 Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament ne Vala Mar.

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Korr 16:20 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1+OBORR+PARKIM NE RESIDENCEN VALA MAR!

330 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Qer 08:53 Shtëpi  ·  Durrës

SHESIM SHTËPI PRANË VALA MAR 2 !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vala mar | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione