Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj me qera Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 22:37
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 JEPET ME QERA

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 07:11 Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Me Pamje Deti, Ne Currila, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 05:51 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qira Apartament 1+1 tek URT

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE TE PALANCINAVE NE SAN

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 04:07 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA. PER SHITJE!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 00:29 Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA SUPER GARSIONJERE 100M NGA DETI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 00:24 Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 23:00 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me Qera 2+1 mbrapa policis Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:26 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Durrës

Tokë

70 EUR

Dje 21:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera,apartament,2+1, Durrës

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:50 Apartamente  ·  Durrës

Jepet ap/ment me qera per afat te gjate! Rrota e kuqe plazh!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 21:44 Apartamente  ·  Durrës

Apartment 2+1+2 me Qera pamje deti ne plazh

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 21:21 Apartamente  ·  Durrës

Jepet Apartament 2+1 me qira ne Plazh tek Iliria

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Dje 21:14 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera

Numri i dhomave: 1,5
Dje 19:33 Apartamente  ·  Durrës

Jepet hyrje vile me qera , Apartment for rent 300 euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Dje 19:24 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera Gazoniere ne Durres.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Dje 19:00 Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Bashkia, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 19:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 18:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 18:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 18:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1+2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera shtepi private

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1+2

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 18:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 18:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

300 LEK

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 3+1+2

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:48 Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh Iliria, Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 18:38 Apartamente  ·  Durrës

Qera • 2+1+2 me Ballkon • I Sapo Mobiluar��Ish Rajoni Lagja

Numri i dhomave: 2
Dje 18:38 Apartamente  ·  Durrës

QERA 2+1+2+Depo • Kati 1 banim��Currila,Durres��

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:38 Apartamente  ·  Durrës

Qera • 2+1 • Totalisht Mobiluar��Valuta Qender Durres��

Numri i dhomave: 3
Dje 18:38 Apartamente  ·  Durrës

Qera • 2+1��Hotel Vivas Plazh�� • 400€ Neto ✅

Numri i dhomave: 3
Dje 18:38 Apartamente  ·  Durrës

Qera • 1+1 + ballkon i mobiluar rishtazi dhe me arkitekt

Numri i dhomave: 3
Dje 18:38 Apartamente  ·  Durrës

Qera• 2+1 • Pjeserisht e Mobiluar ��Ujësjllesi,Durres��

Numri i dhomave: 3
Dje 18:36 Apartamente  ·  Durrës

Qera 1+1+Ballkon• Sapo Arreduar, Mobilim i ri��Florida,Plazh

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:36 Apartamente  ·  Durrës

Qera 1+1+Ballkon• Pamobiluar• Preferohet per zyre

Numri i dhomave: 2
Dje 18:36 Apartamente  ·  Durrës

Qera + Garazh • 2+1 me 2 Ballkone��Shkolla Eftali Koci��

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione