Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vlore - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Vlorë , 178
Kavajë , 1
Sarandë , 1
Tiranë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vlore,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vlore Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:25 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi vlore

2 000 LEK / ditë

23 Maj 12:45 Dhoma  ·  Vlorë

Apartamente me qira ditote lungo mare vlore

40 EUR / ditë

15 Maj 21:42 Dhoma  ·  Vlorë

dhoma me qera.Case vacanza Vlore Uji i ftohte

20 EUR / ditë

29 Pri 14:04 Dhoma  ·  Vlorë

SHTEPI ME QERA ( GRAZONIERE)

50 EUR / muaj

20 Mar 14:10 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Vlorë

Garsoniere per qera te Kalaja , Vlore!

300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
28 Jan 08:29 Dhoma  ·  Vlorë

Zyre me qera.

170 EUR / muaj

23 Nën 16:43 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Vlorë

Garsoniere per qera ne Lungomare!

200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
29 Sht 16:11 Dhoma  ·  Vlorë

Hyrje per cift

15 LEK / muaj

27 Sht 08:37 Dhoma  ·  Vlorë

BETA HOLIDAYS

20 EUR / muaj

19 Sht 13:17 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi per sezonit e plazit

50 EUR / muaj

18 Sht 20:20 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi pushimi

45 EUR / ditë

10 Sht 14:08 Dhoma  ·  Vlorë

Cmimi 15 € | Dhome me qera 2+1 | Rent room 2+1

1 500 LEK / ditë

16 Gush 19:48 Dhoma  ·  Vlorë

Jepen garsoniere me qera ne Vlore

40 EUR / ditë

16 Gush 13:48 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma me qira

3 000 LEK / ditë

13 Gush 10:55 Dhoma  ·  Vlorë

Apartamente me qera ditore,vlore,dhoma plazhi

25 EUR / ditë

09 Gush 07:18 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma Plazhi Lungomare Vlorë

40 EUR / ditë

29 Korr 09:38 Dhoma  ·  Vlorë

Dhome me qera 1+1 | Rent room 1+1

25 EUR / ditë

25 Korr 21:50 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma me qera

23 Korr 20:13 Dhoma  ·  Vlorë

Beta holidays dhoma me Qera ditore

2 500 LEK / ditë

22 Korr 09:52 Dhoma  ·  Vlorë

apartamente me qera,dhoma plazhi.

30 EUR / ditë

20 Korr 18:37 Dhoma  ·  Vlorë

Apartamente me te gjitha kusthet per pushime

50 EUR / muaj

13 Korr 18:11 Dhoma  ·  Vlorë

DHOME ME QERA RRADHIME, VLORE 50M AFER DETIT

40 EUR / ditë

11 Korr 20:04 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi

30 EUR / ditë

11 Korr 14:37 Dhoma  ·  Vlorë

dhoma plazhi me qera te plazhi vjeter

35 EUR /

04 Korr 11:18 Dhoma  ·  Vlorë

Qira Ditore

45 EUR / ditë

04 Korr 08:28 Dhoma  ·  Vlorë

Apartamente me qera ditore

28 Qer 18:40 Dhoma  ·  Vlorë

Dhome plazhi me qera

3 500 LEK / ditë

20 Qer 15:59 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi

19 Qer 16:19 Dhoma  ·  Vlorë

Dhome me qera 1+1 | Rent room 1+1

20 EUR / ditë

13 Qer 00:22 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi Vlore

25 EUR / ditë

31 Maj 11:00 Dhoma  ·  Vlorë

dhoma plazhi vlore

25 EUR / ditë

31 Maj 10:59 Dhoma  ·  Vlorë

dhoma plazhi Vlore

25 EUR / ditë

14 Maj 15:30 Dhoma  ·  Vlorë

shtepi

13 Maj 01:02 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma me qera ditore Vlore/Dhoma Hoteli Vlore pas Lungomare

38 EUR / ditë

15 Gush 11:12 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazi me te gjitha kustet !

30 EUR / ditë

12 Gush 19:57 Dhoma  ·  Vlorë

HYRJE 1+1 PUSHIMI PER 4-5 PERSONA ME TE GJITHA KUSHTET

25 EUR / ditë

08 Gush 23:16 Dhoma  ·  Vlorë

Andi Apartament

40 EUR / ditë

07 Gush 09:07 Dhoma  ·  Vlorë

Apartament 30 Eur Orikum, Vlore

30 EUR / ditë

07 Gush 09:07 Dhoma  ·  Vlorë

Apartament 30€ - Vlore, Orikum

30 EUR / ditë

04 Gush 08:10 Dhoma  ·  Vlorë

Jepet shtepi private me qera per plazh. ORIKUM Vlore

60 LEK / ditë

30 Korr 21:59 Dhoma  ·  Tiranë

JEPET DHOME ME QERA DITORE AFER LUNGOMARE VLORE 35€/NATA

35 EUR / ditë

30 Korr 11:26 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi per plazh

35 EUR / ditë

21 Korr 21:48 Dhoma  ·  Vlorë

‼DHOMA PUSHIMI NE VLORE��‼

08 Korr 13:19 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi

2 500 LEK / ditë

07 Korr 21:38 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi vlore , 2000 Lekë

2 000 LEK / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vlore | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vlore në kategorinë Apartamente
  • Vlore në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Vlore në kategorinë Apartamente
  • Vlore në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Vlore në kategorinë Shtëpi
  • Vlore në kategorinë Shtëpi
  • vlore në kategorinë Ambiente biznesi
  • Vlore në kategorinë Makina | Suzuki | Grand Vitara
  • vlore në kategorinë Makina | Audi | A3
  • vlore në kategorinë Vila

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione