Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhome - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 125
Vlorë , 57
Durrës , 48
Sarandë , 31
Pogradec , 25
Korçë , 11
Kavajë , 10
Shkodër , 5
Kukës , 4
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhome,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj dhome Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 14:55 Dhoma  ·  Korçë

Dhome me qera ditore ne Korce

22 EUR / muaj

Sot 14:30 Dhoma  ·  Tiranë

Dhome teke me qera ditore 15 €

1 500 LEK / ditë

Shitësit të Besuar
Sot 07:48 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi pushimi ne Radhime

1 LEK / javor

Dje 22:25 Dhoma  ·  Durrës

Apartament me qera / AC

3 000 LEK / ditë

Dje 22:25 Dhoma  ·  Durrës

Apartament me qera ditore/ AC, WIFI

3 000 LEK / ditë

15 Qer 17:40 Dhoma  ·  Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

Online
07 Qer 10:04 Dhoma  ·  Tiranë

Dhome ditore tirane

15 EUR / muaj

06 Qer 09:39 Dhoma  ·  Tiranë

OKAZION - Garsoniere - 2 hyrje te lira per momentin

16 000 LEK / muaj

04 Qer 07:08 Dhoma  ·  Kavajë

Dhoma me Qera Golem

20 EUR / ditë

18 Maj 22:48 Dhoma  ·  Sarandë

Jepet me qera dhome me 4 shtreter per staf

11 111 LEK /

18 Maj 21:37 Dhoma  ·  Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 4000-8000 lek/nata

4 000 LEK / ditë

13 Maj 16:26 Dhoma  ·  Vlorë

Jepet garsoniere me qira per plazh

3 500 LEK / ditë

11 Maj 17:50 Dhoma  ·  Tiranë

Dhome pa qera

06 Maj 18:36 Dhoma  ·  Tiranë

Qyteti Studenti jepet me qera garsionere .

20 000 LEK / muaj

04 Maj 11:12 Dhoma  ·  Pogradec

Jepen garsoniera me qira

01 Maj 16:42 Dhoma  ·  Durrës

Jepet Me Qera Ditore ose Javore

25 EUR / ditë

30 Pri 15:53 Dhoma  ·  Tiranë

Dhomë per goca me qira

150 LEK / muaj

21 Pri 22:29 Dhoma  ·  Tiranë

Shitet dhome gjumi

11 Pri 14:57 Dhoma  ·  Tiranë

1+1 Qyteti Studenti,Shkolla Bashkim Fino

18 000 LEK / muaj

10 Pri 13:06 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera Garsoniere ne rrugen Metrush Luli Tirane.

17 000 LEK / muaj

05 Pri 16:36 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera Garsoniere ne rrugen Njazi Meka Tirane.

180 EUR / muaj

01 Pri 23:17 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera Garsoniere kati i pare afer QSUT Tirane.

18 000 LEK / muaj

01 Pri 08:03 Dhoma  ·  Tiranë

Qyteti Studenti jepet me qera garsionere .

19 500 LEK / muaj

20 Mar 14:10 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Vlorë

Garsoniere per qera te Kalaja , Vlore!

300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
10 Mar 19:21 Dhoma  ·  Tiranë

Dhome me Qira

13 000 LEK / muaj

28 Jan 11:44 Dhoma  ·  Tiranë

Ndarje qeraje

10 000 LEK / muaj

17 Jan 13:14 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qira Gasionere

150 EUR / muaj

04 Dhj 18:37 Dhoma  ·  Tiranë

Gasoniere me qera

10 000 LEK / muaj

23 Nën 16:43 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Vlorë

Garsoniere per qera ne Lungomare!

200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
03 Nën 14:52 Dhoma  ·  Durrës

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

03 Nën 13:52 Dhoma  ·  Vlorë

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

03 Nën 13:52 Dhoma  ·  Shkodër

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

03 Nën 13:50 Dhoma  ·  Has

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

03 Nën 13:49 Dhoma  ·  Delvinë

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

03 Nën 13:48 Dhoma  ·  Tiranë

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

22 EUR / ditë

03 Nën 13:48 Dhoma  ·  Fier

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

22 EUR / ditë

03 Nën 13:47 Dhoma  ·  Tropojë

Vizito Korcen, qendrimi me super cmim

03 Nën 13:47 Dhoma  ·  Dibër

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

03 Nën 13:46 Dhoma  ·  Gramsh

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

20 EUR / ditë

03 Nën 05:43 Dhoma  ·  Tiranë

dhome ose ndarje qeraje

01 Nën 15:39 Dhoma  ·  Tiranë

dhome me qera ose ndarje qeraje

12 Tet 14:54 Dhoma  ·  Durrës

Domani me qera

10 000 LEK / muaj

26 Sht 21:37 Dhoma  ·  Tiranë

Dhomë e mobiluar me qera

150 EUR / muaj

18 Sht 20:02 Dhoma  ·  Durrës

Dhome me qera 200 mij lek ne muaj

17 Sht 19:53 Dhoma  ·  Pogradec

Dhome plazhi

2 000 LEK / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhome | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione