Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhoma pushimi me qera ne borsh - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Pogradec , 16
Vlorë , 12
Durrës , 3
Kavajë , 1
Sarandë , 1
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma pushimi me qera ne borsh,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj dhoma pushimi me qera ne borsh Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:37 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

26 Pri 18:16 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

1 500 LEK / ditë

09 Shk 16:08 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

1 500 LEK / ditë

06 Sht 01:53 Dhoma  ·  Vlorë

VILA XHAFERAJ , Shtepi pushimi

08 Gush 20:24 Dhoma  ·  Pogradec

Hyrje dhe dhoma me qera ditore

30 Korr 18:29 Dhoma  ·  Vlorë

Shtëpi plazhi në Orikum

3 000 LEK / muaj

30 Korr 17:42 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi me qera

1 500 LEK / muaj

10 Korr 19:19 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

1 500 LEK / ditë

14 Qer 17:35 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi me qera ditore

2 500 LEK / muaj

07 Qer 09:36 Dhoma  ·  Durrës

Shtepi pushimi / dhoma plazhi

15 EUR / ditë

30 Jan 17:51 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi per familjare, 2min larg liqenit

3 000 LEK / ditë

11 Korr 15:58 Dhoma  ·  Durrës

Dhoma pushimi me qera

03 Korr 22:34 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi me qera

30 LEK / ditë

16 Qer 23:48 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma me qera vlore

40 EUR / ditë

04 Korr 16:46 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

2 000 LEK / ditë

25 Qer 19:59 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

2 000 LEK / ditë

03 Qer 13:01 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi Pogradec

2 000 LEK / ditë

31 Maj 08:01 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

2 000 LEK / ditë

11 Maj 15:04 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi dhe Dhoma Pushimi

24 Gush 12:58 Dhoma  ·  Kavajë

Apartamente dhe dhoma me qera javore

350 EUR / javor

26 Korr 12:18 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

2 000 LEK / ditë

15 Korr 15:14 Dhoma  ·  Pogradec

Shtepi pushimi

2 000 LEK / ditë

27 Maj 09:05 Dhoma  ·  Pogradec

DHOMA PUSHIMI ME QERA GJITH VITIN

300 EUR / muaj

14 Gush 10:48 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma me qera per plazh

12 Korr 12:38 Dhoma  ·  Durrës

Dhoma pushimi me qera, Plazh, Durres

25 EUR / ditë

28 Qer 22:08 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma me qera vlore

27 Qer 10:38 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma pushimi familjare

3 000 LEK / muaj

13 Qer 23:19 Dhoma  ·  Vlorë

dhoma me qera vlore

24 Pri 18:13 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi me qera /Vlore

03 Qer 17:08 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma Plazhi tek Pasqyrat Sarande

3 500 LEK / ditë

09 Gush 15:54 Dhoma  ·  Vlorë

Shtëpi pushimi 1+1, gazoniere Orikum Vlorë, Dhoma

07 Korr 22:32 Dhoma  ·  Shkodër

Dhoma me qera ne plazhin e rrjollit te velipojes

1 EUR / javor

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhoma pushimi me qera ne borsh | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione