Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi me qera - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:22 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi pushimi ne Radhime

25 EUR / javor

24 Maj 12:34 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

3 500 LEK / ditë

24 Maj 12:34 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

30 LEK / ditë

12 Maj 10:19 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera ne zone Elitare

600 EUR / muaj

29 Pri 14:04 Dhoma  ·  Vlorë

SHTEPI ME QERA ( GRAZONIERE)

50 EUR / muaj

11 Pri 14:57 Dhoma  ·  Tiranë

1+1 Qyteti Studenti,Shkolla Bashkim Fino

18 000 LEK / muaj

26 Mar 18:56 Dhoma  ·  Durrës

Apartamente & dhoma me qera

01 Shk 22:47 Dhoma  ·  Tiranë

shtepi me qera tirane

200 LEK /

10 Jan 14:35 Dhoma  ·  Tiranë

jap me qera

200 000 LEK / muaj

01 Dhj 14:28 Dhoma  ·  Kavajë

Shtepi plazhi me qera

18 Sht 20:20 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi pushimi

45 EUR / ditë

06 Sht 01:53 Dhoma  ·  Vlorë

VILA XHAFERAJ , Shtepi pushimi

01 Sht 11:29 Dhoma  ·  Elbasan

Jepen me qera.

29 Gush 22:33 Dhoma  ·  Sarandë

Jepet dhoma me qera, verore.

35 EUR / ditë

26 Gush 10:41 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi me qera per plazh

08 Gush 20:24 Dhoma  ·  Pogradec

Hyrje dhe dhoma me qera ditore

31 Korr 14:24 Dhoma  ·  Pogradec

SHTEPI PUSHIMI

30 Korr 18:29 Dhoma  ·  Vlorë

Shtëpi plazhi në Orikum

3 000 LEK / muaj

19 Korr 13:51 Dhoma  ·  Vlorë

shtepi /dhoma me qera

2 500 EUR / ditë

19 Korr 13:27 Dhoma  ·  Sarandë

Shtepi me qera ditore

16 Korr 17:50 Dhoma  ·  Shkodër

Shtepi pushimi

30 EUR / ditë

16 Korr 13:36 Dhoma  ·  Tiranë

1- SHTEPI ME QERA PER DY PERSONA ; TIRANE

180 EUR / muaj

16 Korr 11:33 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi me qera per plazh

14 Korr 09:03 Dhoma  ·  Sarandë

Jepet shtepi me qera.

40 EUR / ditë

07 Korr 14:59 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

3 000 LEK / ditë

17 Qer 14:16 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma me qera

30 EUR / ditë

07 Qer 10:52 Dhoma  ·  Durrës

Jepet shtepi plazhi me qera ditore.

60 EUR / ditë

07 Qer 09:36 Dhoma  ·  Durrës

Shtepi pushimi / dhoma plazhi

15 EUR / ditë

02 Qer 16:10 Dhoma  ·  Pogradec

Shtepi pushimi

30 LEK / ditë

11 Mar 07:54 Dhoma  ·  Vlorë

Apartament me qera

30 EUR / ditë

27 Sht 20:58 Dhoma  ·  Vlorë

SHTEPI PUSHIMI PER CDO DIT TE VITIT ….!!10-12 €

12 EUR / ditë

29 Gush 04:19 Dhoma  ·  Tiranë

Kerkoj vajza qe pranojn te ndajn shtepi me qera

23 Gush 15:31 Dhoma  ·  Tiranë

Shtepi me qera te rrethi i selites

500 EUR / muaj

08 Gush 23:16 Dhoma  ·  Vlorë

Andi Apartament

40 EUR / ditë

07 Gush 09:07 Dhoma  ·  Vlorë

Apartament 30 Eur Orikum, Vlore

30 EUR / ditë

04 Gush 08:10 Dhoma  ·  Vlorë

Jepet shtepi private me qera per plazh. ORIKUM Vlore

60 LEK / ditë

30 Korr 11:26 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi per plazh

35 EUR / ditë

09 Korr 15:54 Dhoma  ·  Korçë

Studio qera

80 LEK / muaj

02 Korr 17:46 Dhoma  ·  Pogradec

shtepi pushimi

25 LEK / ditë

24 Qer 14:16 Dhoma  ·  Vlorë

✅Shtepi pushimi me qera✅

30 LEK / ditë

21 Qer 09:29 Dhoma  ·  Vlorë

Jepen Dhoma me Qera per Pushime

40 EUR / ditë

16 Qer 23:48 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma me qera vlore

40 EUR / ditë

25 Maj 21:14 Dhoma  ·  Durrës

Banesa dhoma me qera

22 Maj 10:05 Dhoma  ·  Durrës

Banesa dhoma me qera

19 Maj 15:26 Dhoma  ·  Vlorë

Jepen me qera dhoma plazhi

04 Maj 01:06 Dhoma  ·  Vlorë

SHTEPI PUSHIMI.. JU MIREPRESIM PER CDO DIT TE VITIT..!!

15 EUR / ditë

19 Jan 09:56 Dhoma  ·  Tiranë

Shtepi 1+1 ose garsoniere me qera

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione