Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament - Apartamente Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament ,kategori Apartamente,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHESHI I FLAMURIT,VLORE

117 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
15 Shk 15:12
Linku:
Apartamente  ·  Vlorë

Smart Working Apartment, Vlore

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Sot 16:52 Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT | NE SHITJE | VLORE / “MARINA BAY RESORT”

235 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 16:52 Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT | NE SHITJE | VLORE / “LUNGOMARE”

194 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:52 Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT NE SHITJE NE VLORE / “LUNGOMARE”

194 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 16:52 Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT | NE SHITJE | VLORE / “LUNGOMARE”

194 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 16:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Jepet apartament 2+1 me qira te Albano-Romina!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE, PRANE PORTIT TE VLORES!

197 850 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 16:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE LUNGOMARE TEK RRA

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 16:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet Apartament tek Residenca Santorini, Dhermi

592 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 16:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 !!

360 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 16:26 Apartamente  ·  Vlorë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE,VLORË

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 16:25 Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE DHERMI / “SANTORINI RESIDENCE”

243 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 16:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT NE SHITJE PRANE VLORA MARINE

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 16:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHESHI I FLAMURIT,VLORE

117 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 16:15 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament 2+1+2 me qera (Albano-Romina)

Numri i dhomave: 3,5
Shitësit të Besuar
Sot 16:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Apartament 2+1+2 ne shitje ne Lungomare,Vlore!

160 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 16:05 Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË QËNDËR ORIKUM

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 16:00 Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË KISHËS NË ORIKUM

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 16:00 Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN NICOLAS, PALASE ,VLORE!

370 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:59 Apartamente  ·  Vlorë

shitet apartament 1+1 Santorini Dhermi

246 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet, Apartament Penthouse, Radhimë, Vlorë

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:53 Apartamente  ·  Vlorë

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA NË LUNGOMARE

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE PREFEKTURES VLORE !

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRAPI PRANË HOTEL BOJKO,VLORË

157 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

(A) �� SHITET APARTAMENT 2+1, 112M², DHËRMI!

291 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:44 Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE PORCELANOSA ,VLORË

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:43 Apartamente  ·  Vlorë

Japim me qera APARTAMENT 3+1

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sot 15:43 Apartamente  ·  Vlorë

�� �� SHITET APARTAMENT 2+1 TE REZIDENCA PANORAMA,VLORË

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet 2+1 Green Coast 1,Palasë-Vlorë

540 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 15:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet apartament 2+1+2 ne Uje te Ftohte, Vlore.

158 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:17 Apartamente  ·  Vlorë

Shesim 2+1+2 me verandë dhe pamje mahnitëse në Green Coast!

470 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Jepet apartament 1+1 me qira prane Xhamise Vlore!

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:53 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament for Rent on Vlore, Albania!

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 14:53 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament For Sale in Orikum!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 14:53 Apartamente  ·  Vlorë

Jepet Apartament Me Qera Ne Lungomare!

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 14:53 Apartamente  ·  Vlorë

Jepet Apartament Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 14:53 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament 2+1+2 For Rent!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione