Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

myslym shyr - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe myslym shyr,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj myslym shyr Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 MYSLYM SHYRI 650 EURO

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar

Sot 14:39 Apartamente  ·  Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE MYSLYM SHYR

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 14:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 MYSLYM SHYRI 650 EURO

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER QERA NE MYSLYM SHYR !

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 14:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Modern Apt: 2+1+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr )

1 900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Shitësit të Besuar
Sot 14:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA, MYSLYM SHYRI,500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Myslym Shyr, Shesim Apartament 2+1

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1 Myslym Shyr

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera Ditore Ap1+1 Myslym Shyr 3.000 Leke

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

2+1 per qira ne Myslym Shyr, te karburant Kastrati

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

MYSLYM SHYR, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

159 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 10:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per Qira ne Myslym Shyr!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 10:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+KUZHINE TE VECUAR NE MYSLYM SHYR!!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 10:41 Apartamente  ·  Tiranë

2+1 per SHITJE ne Myslym Shyr, te fusha e tenisit

297 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE MYSLYM SHYR.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 10:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

MYSLYM SHYR, JAPIM ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 10:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

LOFT MODERN ME QERA NE MYSLYM SHYR !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 09:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Myslym Shyr!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA MYSLYM SHYRI SJAM AGJENCI SKA KOMISIONE

410 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Super dublex me qera ne Myslym Shyr ID (4211961)

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:05 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1 , Myslym Shyri,Tirane

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 06:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera Ditore Ap1+1 Myslym Shyr 3.000 Leke ( Wifi, SmartTv )

3 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyr, (ID 4219343)

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

1+1 per qira ne Myslym Shyr, rruga Islam Alla

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

2+1 per SHITJE ne Myslym Shyr, te fusha e tenisit

297 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

1+1 per qira ne Myslym Shyr

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Myslym Shyr, ID 4251236

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje ne Myslym Shyr, (ID 4129435)

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj myslym shyr | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione