Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ML 320 - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ML 320,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ML 320 Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:47 Apartamente  ·  Tiranë

VALAMAR HAMALLAJ APARTAMENT 2+1 GJIRI LALZIT

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 14:44 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRA KLINIKE NE QENDER KAFE FLORA

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shes Apartament 1+1 tek komp. Mangalem 21 me hipoteke

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 02:59 Apartamente  ·  Tiranë

Blej Apartament TR Leket KESH SOT max 60% vlera tregut SOT

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Dje 02:58 Apartamente  ·  Tiranë

Blej Hyrje UNAZ TE VOGEL poshte tregut 60% KESH

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
18 Qer 12:53 Apartamente  ·  Tiranë

Shtepi me qera + vend parkimi! (Komuna e Parisit) 550 Euro

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Qer 11:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Qer 11:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament dublex tek 21 Dhjetori!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Qer 17:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Peti

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament prane Kopshtit Zologjik

220 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet Apartament tek Rruga Elbasanit

1 600 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet Apartament Kompleksi Xibrak Rr. Elbasanit

1 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament Kompleksi Xibrak ne Rr. Elbasanit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1 ne Kompleksin Xibrak

1 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1dhe 1+1 ne rr. Elbasanit

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shes/nderroj apartamente me klering

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet/nderrohet Apartament ne Linze prane NewYork

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Qer 12:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, KOMUNA E PARISIT!

520 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Qer 12:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira Vila ne Sauk

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
12 Qer 12:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TE KOMPLEKSI KONTAKT!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Qer 13:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

PENTHOUSE LUKSOZ PER QIRA TE SQUARE 21

7 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
10 Qer 10:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 per qira, Kodra e Diellit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Qer 10:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 per shitje ne Fresk !

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Qer 10:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per shitje ne Fresk !

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Qer 13:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet shtepi private, Kodra e Priftit

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Qer 12:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera Apartament 3+2 tek Air Albania

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
05 Qer 11:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK KOMPLEKSI ARLIS!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Qer 11:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 i adoptuar Komuna Parisit!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Qer 09:35 Apartamente  ·  Tiranë

Blej Apartamente unaz te vogel TR

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 60
04 Qer 17:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 per qira tek Rruga e Kosovareve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Qer 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA , NE BLLOK !

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Qer 11:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 per qira tek Tregu Çam

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 14:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1 Tirane

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
17 Mar 12:07 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo,

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Mar 10:04 Apartamente  ·  Tiranë

Ambjent biznesi Astir okazion

Numri i dhomave: 1
08 Shk 23:51 Apartamente  ·  Tiranë

10dit 700€m2 Lokal 240.5m2 ME TAPI okazion

168 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
08 Shk 23:50 Apartamente  ·  Tiranë

10dit 700€m2 Lokal 121.5m2 ME TAPI Super Ookazionn

85 000 EUR

Numri i dhomave: 8
08 Shk 23:49 Apartamente  ·  Tiranë

700€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI Super Ookazionn

84 000 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Shk 00:29 Apartamente  ·  Tiranë

Blej UNAZ TE VOGEL Apartamente poshte tregut max 60% KESH

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
22 Tet 01:53 Apartamente  ·  Tiranë

Blej UNAZ TE VOGEL Apartamente poshte tregut max 60% KESH

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ML 320 | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione