Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ekonomik - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ekonomik,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ekonomik Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:19
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 210

217 350 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, SIRI KODRA, TIRANË TT 672

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:19
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 212

258 060 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, SIRI KODRA, TIRANË TT 715

14 780 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar

Sot 13:32
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTMENT 1+1, QENDER TIRANE

189 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:32
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDER TIRANE

237 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:27
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, WEST RESIDENCE, TIRANË

541 560 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, SIRI KODRA, TIRANË TT 712

102 440 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, SIRI KODRA, TIRANË TT 713

97 630 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, SIRI KODRA, TIRANË TT 715

14 780 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, PAZARI I RI, TIRANË TT 543

266 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, PAZARI I RI, TIRANË TT 544

185 275 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, SIRI KODRA, TIRANË TT 672

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, SIRI KODRA, TIRANË. TT 672

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, REZIDENCA USLUGA, TIRANË TT 427

245 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1+2 STUDIO, REZIDENCA USLUGA, TIRANË

280 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:19
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 210

217 350 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:19
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 211

256 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:19
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 212

258 060 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:19
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 212

258 060 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:17
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, 21 DHJETORI, TIRANË TT 628

243 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:17
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, QENDËR, TIRANË TT 213

168 360 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:17
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, SIRI KODRA, TIRANË TT 711

98 540 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:13
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, QENDËR, TIRANË

178 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:13
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

QERA, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 648

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:11
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË TT 651

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:03
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Rruga e Elbasanit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2+POST PARKIMI ME QIRA, LIQENI I THATE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 09:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET GARSONIERE ME QERA NE KATIN E 2 TE NJE VILE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, QENDËR, TIRANË TT 209

144 660 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

2+1+2 te Rruga e Elbasanit, afer Fakultetit Ekonomik

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
13 Qer 17:32 Apartamente  ·  Tiranë

Shes Apartament 1+1 tek komp. Mangalem 21 me hipoteke

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 17:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Prane Rruges Se Elbasanit (ID B220794

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
10 Qer 10:08 Apartamente  ·  Tiranë

Apartamente 1+1/2+1/3+1 Forest Residence

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Maj 14:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITEN OPSIONE APARTAMENTESH 1+1, REZIDENCA ELBAVO

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
24 Maj 00:39 Apartamente  ·  Tiranë

Apartement me qera Rr.Gramoz Pashko , Tirane

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ekonomik | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione