Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament me qera laprake - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament me qera laprake,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament me qera laprake Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,LAPRAKE,600 EURO.

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 05:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,LAPRAKE,500 EURO.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 05:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,LAPRAKE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 00:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake prane Universitetit Zoja e

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 18:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake, (ID 4241035)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 17:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera Apartament 2+1 ne Laprake, (42214545)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne Laprake prane Kompleksit Gintash.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Super Apartament 2+1+2 me qera ne Laprake, (ID 42214233).

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake prane Kupoles, ID 4211799.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 17:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Laprake, (ID 42214501)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 17:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera Ne Laprake prane Intesa San Paolo Ban

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 17:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me verande me qera ne Laprake ne afersi te Pr

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Dje 13:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 30000 LEKE LAPRAKE

30 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 05:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake, (ID 4211996)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
18 Qer 16:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Laprakë, Tiranë - 300€ | 50 m²

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
18 Qer 14:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 40000 LEKE LAPRAKE

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
18 Qer 13:39 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qira 2+1 ne Laprakë

390 LEK /

Numri i dhomave: 3
13 Qer 12:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
13 Qer 10:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
13 Qer 10:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
13 Qer 10:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
13 Qer 10:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
13 Qer 10:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
10 Qer 17:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Magazine Me qera - Laprake(VR003)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
06 Qer 10:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
05 Qer 16:55 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartamenti 1+1 Laprakë

330 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Qer 14:54 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 Laprakë

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Qer 13:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Laprake Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
03 Qer 20:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera Laprake

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
17 Maj 13:43 Apartamente  ·  Tiranë

�� Jepet Apartament 1+1 me qera ne Laprake

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
08 Maj 23:17 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE❗️

460 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Maj 10:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
30 Pri 18:55 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera Laprak

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Pri 12:43 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera 1+1 laprake 300€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Pri 12:03 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera ambient per zyra ose per banim

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
23 Pri 12:01 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera, apartament 58m2, Laprakë, Tiranë

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament me qera laprake | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione