Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ap - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ap,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ap Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Ap 1+1, 88000 Euro ,Rr Hoxha Tahsim

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar

Sot 11:32 Apartamente  ·  Tiranë

Tirane!:SHITET,Ap 3+1+2 banjo.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Ap 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) k2

75 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Ap 1+1, 88000 Euro ,Rr Hoxha Tahsim

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE RIVER RESIDENCE!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet: PREMIUM SMART Ap. (3 Studio+3wc) Petro Nini

318 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

EKSKLUZIVE! APARTAMENTE & VILA UNIKE PER SHITJE NE KOMPLEKSI

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK XHAMIA TABAKEVE,RRUGA ELBASANIT!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 22:51 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Studio ( garzoniere) me qera.

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:12 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera Ap 1+1 per ZYRA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:19 Apartamente  ·  Tiranë

apartamentt

103 000 EUR

Dje 19:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera Ap 2+1 te Kodra e Diellit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera Ap. 3+1+2 dhe post parkimi, Kopshti Botanik

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:26 Apartamente  ·  Tiranë

AP 75m Perball Spit Amerikan 3 Okazion

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 16:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet prona per investim, AP 3+1+BLK , Rr.Myslym Shyri

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

QERA Ap 3+1,Bosh, Rezidenca Future Home

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 15:35 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Ap. 1+1,78000€.Kompleksi "KAIMI" ,Ali Demi,Tirane!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 15:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

2 Ap ne shitje Garsoniere dhe 1+1 ne Rrugen Mine Peza

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:44 Apartamente  ·  Tiranë

Ap me qera ne bllok Bar Roma

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:43 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet ap në bllok Bar Roma

315 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Qer 16:29 Apartamente  ·  Tiranë

App me qera 1+1

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Qer 12:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shiten dy Ap 1+1 ne Kombinat

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ap | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione