Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ambasador 2 - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ambasador 2,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ambasador 2 Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:11
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira apartament luksoz tek Ambasador 3!

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 08:11
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira apartament luksoz tek Ambasador 3!

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Tek Ambasador 2 Japim Me Qira Apartament 1+1!

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 {Post Parkimi} per Qira tek Ambasador 3!

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 05:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2+ PARKING TE "AMBASADOR 2"!!

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Dje 19:30 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Ambasador 3

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 17:30 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET PER QIRA APARTAMENT 2+1 AMBASADOR 3

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Dje 17:30 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1+2 POSTE PARKIMI AMBASADOR 3

1 152 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:28 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me Qera, Ambasador 3

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK AMBASADOR 2 PRAN LIQENIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 10:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

~Apartament 2+1 per SHITJE tek �� AMBASADOR 3~

450 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 10:14 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Ambasador 3

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 10:13 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet , Apartament 4+1+2 Poste Parkimi , Ambasador 3

1 152 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 10:12 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Ambasador 2

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
23 Shk 21:30 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera 2+1+post parkimi te Ambasador 3

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
22 Shk 12:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament per Shitje te Ambasador 3 Stadiumi Arena

600 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
19 Shk 16:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Ambasador 3, Tiranë

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Shk 11:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Ambasador 3 PRO+35198

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
16 Shk 12:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament - Me Qira

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
15 Shk 12:52 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+ post parkimi tek Ambasador 3

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Shk 15:54 Apartamente  ·  Tiranë

Condo/Apartment - For Rent/Lease - Stadiumi Qemal Stafa - Am

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
03 Jan 15:54 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Ambasador 3

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
03 Jan 14:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Air Albania, Tiranë.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
19 Dhj 18:38 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Ambasador 3

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
23 Nën 17:44 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament - Në Shitje - Stadiumi Qemal Stafa - Ambasador 3,

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
06 Nën 22:50 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA , AMBASADOR 3

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
06 Nën 12:25 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Ambasador 3

2 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
04 Nën 12:51 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Ambasador 3

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
26 Tet 19:43 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1 TEK AMBASADOR 3

1 150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Tet 19:24 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Ambasador 2

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
04 Tet 14:09 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qira 2+1 tek ambasador 3 !

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
02 Tet 16:18 Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Ambassador 3

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Tet 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+ Post Parkimi per Qera te Ambasador 3

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
28 Sht 14:22 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qira 2+1 tek ambasador 3 !

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Sht 12:51 Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Ambasador 2

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Sht 09:45 Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Air Albania, Tiranë.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Gush 12:52 Apartamente  ·  Tiranë

Qera,Apartament 2+1+2,Ambasador 3,Air Albania.

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Korr 13:36 Apartamente  ·  Tiranë

jepet me qera,Ambasador 3

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Korr 13:34 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Stadiumi Qemal Stafa Ambasador 3

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
22 Korr 08:04 Apartamente  ·  Tiranë

QERA,APARTAMENT,STADIUMI AIR ALBANIA

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
15 Korr 12:37 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ambasador 2 | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Ambasador 2 Ambasador 2

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione