Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi me qera - Apartamente Të gjitha në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori Apartamente,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera Të gjitha | Apartamente | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 17:58 Apartamente  ·  Sarandë

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
04 Pri 14:37 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
13 Shk 06:47 Apartamente  ·  Sarandë

Shitet 2+1 +2 ballkone

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
26 Gush 11:54 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Gush 15:40 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
15 Gush 11:50 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1 ,kati I pare

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Gush 23:41 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet shtepi me qera 2+1

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Gush 11:25 Apartamente  ·  Sarandë

Super Shtepi plazhi Sarande me qera ditore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Gush 18:06 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi plazhi me qera ditore në zonen me të mire të Sarandes

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
08 Korr 16:44 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi me qera ditore -Sarandë

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
04 Qer 14:36 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1 shtëpi private

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Qer 14:34 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera shtëpi private kati 1

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Gush 11:04 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1 kati i parë , shtëpi private

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Gush 22:37 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1 kati i parë , shtëpi private

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
11 Gush 22:13 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet shtepi me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Gush 22:58 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi me qera

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
20 Korr 11:01 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1 kati i parë dhe i dytë shtëpi private

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
29 Qer 11:56 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1 kati i parë dhe i dytë shtëpi private

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Qer 14:33 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Maj 19:16 Apartamente  ·  Sarandë

Kerkoj shtepi me qera

28 Qer 20:22 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 2
28 Qer 19:04 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi per plazh ne Sarande

Numri i dhomave: 2
17 Korr 11:49 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera

5 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Tet 22:40 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Gush 09:25 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi pushimi Sarande

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
26 Korr 15:34 Apartamente  ·  Sarandë

perballe karburant On my way! Apartament me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Maj 00:19 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi me qera

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
19 Korr 00:18 Apartamente  ·  Sarandë

Shtepi me qera verore ne Sarande

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Qer 18:33 Apartamente  ·  Sarandë

Jap shtepi me qera ne sarande

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera | Të gjitha | Apartamente | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione